Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen szolikrémet használt...

Ti milyen szolikrémet használtok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Én Dm-ben kaphatót [link] revulation tant használok. ilyen lilát? a fehér milyen? [link]

2012. jún. 6. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és olyan kéne amit megtudok venni DM-ben rossmannban szóval olyat nem mondjatok légyszi amit rendelni kell :/
2012. jún. 6. 20:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem mindenféleképpen olyan szolikrémet használj, amit szolikban lehet venni, mert a dm-es krémek egyáltalán nem jók!Nem tartalmazzák azokat a hatóanyagokat, amiktől szép egyenletes barna színed lesz.Én Australian Gold-ot használok, de vannak még más márkák is, pl. Scyn, Cheers, Tannymax...Ezek közül biztos tud segíteni az ott dolgozó csajszi, hogy Neked melyik lenne a legmegfelelőbb :)
2012. jún. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, és ezek milyen árban vannak?
2012. jún. 7. 13:40
 4/9 Bijjjus7 ***** válasza:
szia. nagyon sok jó van, de mindenképp a szoliban a lányoktól kérjél segítséget, hogy a legmegfelelőbb krémet kapd meg! :) pl. australian gold, sycn...
2012. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülnek ezek az australian Gold termékek és hol kaphatóak? Csak szoliban vagy ha megrendelem?
2012. jún. 8. 10:50
 6/9 Bijjjus7 ***** válasza:
Hát a tasak 500 Ft-tól kezdődik kb 900 Ft-ig.., de ez attól függ, hogy melyik van a szalonban! A flakonok 3100 Ft-tól vannak kb 6700 Ft-ig.., lehet rendelni is a szoliban, de érdemes a lányok segítségét kérni ott! :))
2012. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Mindenképp hogy ne érjen csalódás először az australian goldot próbáld, ki hiszen éppen 25 évesek!

Úgy gondolom valamit már bizonyítottak! Először a 15 ml kiszerelést érdemes kipróbálni és utána lehet venni 250 ml! Több féle krém van állagtól, illattól, összetételtől és bronzosító mértékétől függően! Vannak kifejezetten az arc bőrére kifejlesztett krémek, vannak kimondottan a lábra való krémek és vannak szolizás utáni hidratáló testápolók is, amik kifejezetten a szolizott bőrre valók plusz vitaminokkal dúsítva és még a barnaságot is hosszabban tartják! Remélem tudtam segíteni! :)

2012. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lara86 válasza:
Én Australian Gold Twilight. Nekem ez vált be, de nem vagyunk egyformák, lehet, hogy neked világosabb, vagy sötétebb a bőröd, de mindenképp szoliba vegyél, ha eddig még nem tetted meg... Ha igen, akkor milyet vettél?
2012. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,sztem mindenképp a szoláriumstudióba vegyél krémet és ott kérd a pultos szakértlemét! Először az australian goldot vagy a scyn-t próbáld ki! Egyáltalán nem elérhetetlen áron vannak!
2012. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!