Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk, milyennek...

Lányok, fiúk, milyennek találtok? Miben kéne még változnom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon mertem feltenni ez a kérdést, de úgy érzem ideje változtatni. Itt van pár:

[link]

[link]

[link]

Ne kíméljétek, de azért ne trágár megjegyzéseket kapjak.. mert így sincs önbizalmam.:/

18/L


2012. jún. 7. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

nem akarlak megbántani,de neked rengeteg változás kéne!

Kezdjük a hajaddal,ez a seszínű sefazonú haj szörnyen előnytelen! Az amúgyis szürke kisegér stílusodat teljesen kielégítí. Javaslok valami világosabb fényes aranybarna hajszínt az jól állna!

Szemüveged az megint nem áll jól! Vegyél vagy valami divatosabb keretűt vagy kontaklencse. De ez a szemüveg egy nagymamának lenne max jól!

Szemöldököddel menj el kozmetikushoz,mert olyan mintha nem is lenne szemöldököd! Javaslok egy festést erre!

Bőrhibáid nincsenek de hófehér vagy mint aki soha nem látott még napot! Ha nem szeretsz szolizni vagy napozni,vegyél egy alapozót és egy púdert amivel adsz egy kis színt az arcodnak! Jövőhéten jön a nyár,én azt javaslom feküdj ki fokozatosan NAPTEJJEL! napozni.

Egy kis smink se ártana,szempillaspirál,szemceruza,szájfény ezek sokat dobnának.

Ruháidon megint tükröződik mintha nagymamádtól örökölted volna. Lóg rajtad,nem a te méreted mintha így próbálnád elrejteni magad ami nem jó! Nem tudom milyen lelki trauma ért téged hogy ilyen szürke stílusod lett és elrejted az arcod,a tested de ezt ne tedd ezzel ellenkező hatást érsz csak el. Jobb a természetesség igaz,de nálad ez már túl természetes...

Remélem nem bántottalak meg,ezek csak tanácsok tényleg!

2012. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

66 kg-ról 48-ra fogytam, nem tudom olyan gyorsan kicserélni az összes ruhámat.. ezt még Görögországban vettem, akkor nagyon megtetszett..

2012. jún. 7. 11:50
 3/22 A kérdező kommentje:
2011 nyara.
2012. jún. 7. 11:50
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel mindenben!

Nem nézel ki 18évesnek. Amúgy nem vagy csúnya.

2012. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval! :) Egyébként semmi baj nincs Veled,csak felkellene dobnod magad a fent leírtakkal! A hajad szerintem tépesd meg,de a hossza maradjon és ha gondolod,festesd is be mellé!
2012. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Húú hát itt tényleg szükség van a változásra.KEzdjük a hajaddal , én egy ilyen fazont ajánlanék neked: [link]

Szinben is szőke párti vagyok,a barna nem a te szined. Nekem nincs problémám a szemüvegekkel,de ez se volt egy jó választás.Inkább valami ilyet: [link]

Nagyon öreglányosan öltözködsz,még csak 18 vagy,sokkal fiatalosabb ruhákat kéne hordanod.Itt van csomó összeállítás,ezek közül kedvedre válogathatsz: [link]

Nagyon fehér a bőröd,nem azt mondom,hogy kezdj el szolizni,de egy kis szin nm ártana.Sztem ha sminkelnél kicsit azos sokat dobna a megjelenéseden.Pl használj alapozót,szempillaspirált és egy kis szájfényt hétköznap.Ez nm sok,de máris másképp fogsz kinézni.Buliban meg jöhetnek az extrémebb sminkek is.Arra figyelj,hogy az alapozó ne térjen el az eredeti bőrszinedtől.

Elég alacsonynak tünsz,hordhatnál magassarkút,sökkal nőiesebb mint a sportcipő.Az utolsó képen ami cipő rajtad van,olyat kb anyukám 5 éve vett fel.Sztem te is inkább hagyd a szekrény mélyén.

Sok sikert az átalakuláshoz.


18/L

2012. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Keríts kontaklencsét, ne sajnáld rá a pénzt, imádni fogod.

Sipirc kozmetikushoz, másik fodrászhoz.


Nyugi, nagyon dögös csaj leszel. A lógós póló helyett feszülőset. A kis cickó miatt húzd ki magad mindig, legyél rá büszke!


Ne veszítsd el a fejed. De mi az a majomparádé mögötted???

2012. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt a cipőt csupán azért vettem fel mert szerenád volt.

És a ruhát is. Egyébként hétköznapokban nem ezt hordom, póló + nadrág.

2012. jún. 7. 12:06
 9/22 A kérdező kommentje:
Az ilyen hajhoz mit szóltok az én esetemben?
2012. jún. 7. 12:07
 10/22 A kérdező kommentje:
2012. jún. 7. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!