Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modell szeretnék lenni....

~Alina22_* kérdése:

Modell szeretnék lenni. Milyennek kell lennem hozzá?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, de később jó lenne, ha modell lehetnék. Az arcom, és az alkatom megvan hozzá, van derekam, és az arcom is szép. Nem gyönyörű, de nem is átlagos. Nem vagyok anorexiás, nincs "deszka" alakom. Elég sok fiúnak tetszem, tehát ebből is gondolom, hogy nem vagyok csúnya, hiába éreztem így régebben. (Önbizalomhiányos voltam, az lényegtelen, hogy miért.)

Egyedül a combjaim nem tetszenek. Tavaly óta (kb. 2011 november) fogytam 7 kilót, de nem koplaltam, csak elkezdtem többet sportolni, és kevesebbet ettem. A combjaim miatt szerettem volna fogyni, de sajnos nem onnan ment le... Most 156cm, 45.5-47 kiló közt vagyok, mindig változó. Képet nem tudok magamról linkelni, de pár külső tulajd.: hátközépen és nyaknál kiáll a gerincem, szélesek az állkapcsaim (nem nagyon, viszont nem is átlagos nagyságúak), a bordáim nagyon-nagyon kicsit kiállnak, hajam hosszú, barna, 2-3 szőke melír van benne, szemem zöld (-sima zöld, nincs benne semmilyen más szín). Tehát deréktól felfelé már inkább soványnak vagyok mondható, de a combjaim kissé erősek.. :P



Lényeg:

-Hány éves kortól ajánlanátok a modellkedés elkezdését?

-Kb. hány centinek, és kb. hány kilónak kéne lennem?



2012. ápr. 19. 19:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és kimaradt a végéről:


13 / L

2012. ápr. 19. 20:00
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Először is magasnak kell lenned min. 170. Jó kisugárzásod kell legyen, mert nem nagyon szertik a szomszéd lányos külsőt.Ne légy hisztis sem beképzelt, mert nem szeretnek a potósok sem a munkaadók ilyen lányokkal dolgozni, pláne nem viselik el ezt egy kezdötől, majd ha elismert leszel talán megengedheted magadnak. Légy alázatos, kedves és mindenek előtt imádd amit csinálsz, vagy meglátszik rajtad. és az egyik legfontosabb légy magabíztos és legyen nagy önbizalmad, hogy ki tudj állni. és ajánlom ,hogy gyakorolj a tükör előtt, hogy megismert az arcod, és ez majd segít, hogy ne csak egy arcú légy. mindenképpen 18 utánn és 25 előtt. Sok sikert a modellkedéshez:)56-58kg
2012. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon min 172 cm, külföldön min.178 cm kell, de talán még fogsz nőni. És nem feltétlen szép arc kell hozzám, hanem olyan arc, amit könnyű változtatni a fotón. Sok nő gyönyörű az életben, de a fotókon betörőarca van és sok modell a fotókon gyönyörű, de ha mellette állna a közértben, fel se ismernéd.Amellett Xs-es max 34es méret...de ez később számít, mert most még lehet, h sovány vagy 13 évesen, de 18 éves korodig még hízhatsz is sokat, szal még fiatal vagy.
2012. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
156 centihez 45.5-47 kiló egy modellnek sok. Ráadásul nem hiszem,hogy 173 cm fölé fogsz nőni,ha most 156 vagy 13 évesen. Ne légy modell,inkább tanulj,azzal többre viszed.
2012. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Lemértem magam, és nem 156, hanem 158 cm vagyok, de végül is majdnem ugyanaz...

Tudom, hogy egy modellnek még sok a 45-47 kiló ekkora magasság mellé, épp ezért kérdeztem, hogy kb. mennyinek kéne lennem, de persze csak sokkal később. 13 évesen még nem szeretnék modellkedni.

Elhízni biztosan nem fogok még 20 év múlva sem, mert körülbelül egy éve még attól is kivoltam, ha fél kiló felment, és még most is fogyásmániás vagyok, nem is eszem sokat. Próbálom tartani a mostani súlyomat, és még 16 éves koromban is csak 47 körül szeretnék lenni súlyilag.

Tehát az elhízás veszélye nem nagyon fenyeget, de anorexiás sem leszek.


Nem biztos ez a modell dolog, csak egy ötlet. Mint sok más tini, én is szívesen csinálnám. : )

2012. ápr. 20. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen modell szeretnél lenni. Ha kifutómodell akkor minimum 174 cm-nem kell lenned, de ha fotómodell akkor mindegy hogy mekkora vagy.
2012. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem max 50-53 kilóig lennél jó modellnek. Persze 170 cm fölött.
2012. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az mindegy, hogy fotó, vagy kifutómodell lennék-e, mindkettőnek örülnék. :)


A súlyommal nem lenne gond, mert ha akarok, simán lefogyok, nekem az könnyen megy (,szerencsére). :) Csak a magasságommal lesznek - szerintem - bajok. Apu alacsony, nővérem szintén alacsony, anyu átlagos magasságú. Egyedül a nagy,- és dédszülők közt voltak/vannak magas növésűek, ezért szerencsére én nem lettem annyira kicsi, mint a tesóim.

Van bármi, amitől esetleg magasabbra nőhetek?

Sport, étel, gyógyszer, vitamin, stb.?

2012. ápr. 20. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:

ekkora magassággal kifutóról ne is álmodozz! fotó modellnek nagyon max ha nagyon karakteres és különleges arcod van, de ez egyáltalán nem egyenlő a széppel!! ahogy egy előző hozzászóló írta, a legjobb modelleket észre sem veszed szinte az utcán, de egy fotón fantasztikusan mutatnak!

fogynod szerintem egyáltalán nem kell, 13évesen nem a kilokkal foglalkozz, hanem h egészségesen táplálkozz és akkor súly problémáid se lesznek

2012. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 annnuskaa válasza:
Ne higy nekik!!!!Én nagy nehezen felvettem a kapcsolatot egy lánnyal aki aki ilyen ügyeket intéz. Igen abba igazuk van , hogy 170 fölött kell lenned de csak a végső magasságnál. A kg meg ilyen magassággal inkáb 3-al vagy egy alacsony 4-essel kezdődjön. Na mind 1 hívdd fel a modell ügynökséget és szervezz le egy castingot. Ha megkérdezik hány cm vagy mondd el. Lehet , hogy meg fognak kérni arra , hogy menny el egy orvoshoz hogy megmondják kb hány cm leszel mikor felnősz( ez is kelleni fog) nagyon fontos a különleges arc. Ja és ne hallgass arra az emberre aki azt mondja , hogy 18-25 év között mert az egy jó nagy baromság. A legjobb korba vagy , hogy elkezdd a modellkedést ne hallgass olyyanokra akik mást mondanak!!Remélem hasznos dolgokat írtam!:)
2012. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!