Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy tetoválás?...

Hogyan zajlik egy tetoválás? (néhány kérdés)

Figyelt kérdés
Előre be kell jelentkezni, mint pl, egy fodrásznál, vagy ha nyitva van, akkor bemegyek és kész? Elmondom h tetováltatni szeretnék, előtte gondolom átbeszéljük, hogy mit és hova, de én kérhetem a véleményét, hogy szerinte az úgy jól nézne ki, vagy hogyan ajánlja, hogy jó legyen? Ezután egyből el kezdi, vagy vissza kell mennem máskor? Megrajzolja előre papírra a mintát, és ha pl nem tetszik, akkor változtathatunk rajta? Fizetni előre vagy a végén szokás?
2012. jún. 7. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Időpont kell, a választott motívum szerint fog be írni. Véleményt persze kérhetsz,de általában oda mindenki konkrét tervekkel,célokkal megy,végülis ne más döntse már el,hogy mit viselsz életed végééig :) Visszmész az időpontra és megcsinálja,ha olyan,akkor két részletben.

Változtatni meg persze,hogy lehet! Rajzolgasson csak szépen addig,míg azt nem mondod IGEN :)) Én kifizettem a tetkóm felét mikor kértem az idöpontot. Szerintem úgy szokás. A végén meg a többit.

2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!