Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás. Tényleg van olyan,...

Tetoválás. Tényleg van olyan, hogy valaki 1000%-ig tudja, érzi, hogy mit akar varratni?

Figyelt kérdés

15 éve akarok tetoválást. És ha visszagondolok mit szerettem volna 14-18-20-25 évesen... hát mindig mást. Mindig volt mögötte filozófia, élmény, hit, értékrend stb. Tehát mindig rám jellemző dolgokat akartam volna megörökíteni, nem a divatot majmolni. De változunk, jó esetben életünk végéig fejlődünk, épülünk, művelődünk. Alakul az értékrend stb. Persze az, hogy pl. ne ölj, vagy nem xarok a szomszéd gyepére, az örök :) De ezt meg minek tetováltatni :)

Ráadásul mindig nehezemre esett egy dolgot kiragadni, hogy mi a fontos, mi jellemez a legjobban. Így mindig nagyobb tetoválásokban gondolkodtam, ami montázsszerűen picit összefoglalja azokat a dolgokat amelyek fontosak, vagy értékesek az életemben.

Egy nagy tetoválás meg aztán végképp nagyobb döntés is :)

Szóval a kérdés... mi van ilyenkor? :D


2012. jún. 6. 10:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült magamra varratni azokat, amiket gondoltam, elfoglalja az alkarom:)
2012. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%-ig tudtam, hogy miket akartam, akarok majd varratni. A fejlődésemet is bőrre tudom rakatni, hisz még van hely a vásznon:). Kategorizálom a dolgokat is, megfontoltan helyezek el motívumokat, karaktereket különböző részekre, típustól függően.
2012. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szóval azt mondjátok, hogy ha változunk is, legyünk büszkék és hordjuk emelt fővel a "régi" énünket is :)
2012. jún. 6. 19:48
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy sok mindent kéne montázsként... De nem néz ki hülyén, néhány rajzfilm figura, meg egy-két filmes pillanat megspékelve pl. az egészséges életmód egy-két alapelemével? :D Hozzá egy-két szó ami sokat jelent, vagy esetleg idézet. Nem lenne káosz? :D
2012. jún. 6. 19:51
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem ez az énem nem hiszem, hogy egyszer is régi lenne majd:). Változni persze változok, de ezek alapban meg voltak az életemben, és ezeket halálomig nem fogom átértékelni. Legtöbbjét alapból születéssel kaptam.


Húú, amiket írtál kicsit ömlesztve hatna egy helyen. Rajzfimfigurákkal én is nagy helyen gondolkodom. A filmek mehetnek mellé. Az egészséges életmódos dolgot és az idézeteket másik helyre raknám:).

2012. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen, érdekes dolgok ezek, hogy én is úgy érzem ezek a dolgok már nem változnak. Pedig a rajzfilmes részre határozottan azt hittem. Főleg meglett férfi létemre. De valahogy vannak olyan karakterek, melyek nagyon közel állnak a szívemhez. Főleg ebben az önző nyomorult világban, talán nem is baj, ha az ember megtart valamennyit a gyermeki énjéből. Vicc egyébként, hogy hihetetlenül nehezen találok itthon rajzfilmes-képregényes munkákat, hogy lássam kik az igazán jók ebben... Mindenki csak nonfit, koponyát, démonokat, jézuskát, meg pinup lányokat varrat :D Igazad van abban, hogy a film-rajzfilm az oké, a többi meg külön... bár elsőre talán nem kéne telibe varratnom magam mindennel :) Meg az is nagyon érdekes, hogy látok sok szép munkát, de valahogy az az érzésem a legtöbbnél, hogy nincs egyben a testtel... hogy is mondjam... rátették, szép, de nem él együtt a testtel. Pl. elképesztő festményszerű képek háton, de az egyik egy hát, a másik egy festmény... nem élnek valahogy együtt... Érted mit próbálok mondani? :D Olvastam valamelyik tetováló oldalán, hogy vannak a testnek úgynevezett harmónia vonalai... (talán így híjvák) és, hogy azok mentén kell tetoválni, különben csak egy kép lesz, ami ott van, de nincs harmónia... Neked amúgy mid van? :D
2012. jún. 6. 20:33
 7/25 anonim ***** válasza:

A rajzfilmek építő jellegűek lennének még sok felnőttnek. Jó lesz majd rájuk pillantani, ha idős leszek:). Amúgy az "összemosásukat" még én sem tudom, hogy hogy lesz megoldva, egészkaros rajzfilmparkot szeretnék, majd az úgyis az utómunkálatok része lesz csak, addig 1 év biztos eltellik..

Héé, koponyám nekem is van:D! Bár, jelentése is van, egy lelkemnek kedves könyvből való. Egyébként tényleg elég nehéz jó embert találni a célra, szerencsém van, hogy ráakadtam a Mesteremre:).

Film túl sok lenne, amit rakatnék, azt a témát mellőzöm is inkább, esetleg fel kéne híznom annyira, hogy az ágyból se tudnék kikelni, akkor talán rámférne az összes kedvenc:D.

Erről a harmónizálásos dologról nem is hallottam:O! Hmm, majd kollégákat megkérdezem, hogy szerintük egybeforrtam-e a tetkóimmal:D Lehet, hogy már azok viselnek engem:D.


Szóval van egy koponyám, hátul, A/4-es méretben, 2 horoszkópjegy, két vaskereszt, meg még egy rajzfilmfigura. Most fél éves szünet, mert vért adok, aztán újra belevágunk jövőre.

2012. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Áramlási vonalak... megtaláltam az oldalt. És ráadásul nem is akárki írt erről könyvet. GUY AITCHINSON :) [link]

WOW A4-es koponya az igen :) Nincs nekem semmi bajom a kopikkal, meg hasonló dolgokkal, csak azt látom, hogy legtöbbször nagyon kemény szájkaratés mókusok varrják tele magukat ilyesmikkel, minden jelentés nélkül, csupán azért, mert a kondiban azt hiszik jól mutat :) Lányoknál is nyilván vannak tucatborzalmak, nonfi a derékon például, meg delfinke, pillangó stb. Persze tisztelet a kivételnek, szerintem ezekben aztán tényleg semmi átgondoltság nincs. Olvasgattam tetoválók által látogatott fórumokat, általánosságban azt mondják, hogy a 80% úgy megy be, hogy "varrjunk valamit" és átnézik a katalógust...

Veled ellentétben rajtam biza van bőven felület, élsportoló voltam, a hátamra például ráférne szerintem egy 60cm-es XXL-es pizza életnagyságban :) Na ehhez add hozzá a rajzfilmes vonalat :) De én legalább felvállalom :) Meg szabad tudnom, hogy téged ki tetovált?

2012. jún. 6. 21:27
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Köszönöm a linket, átrágom magam holnap rajta. Az első kép alapján a fő tetkóim(a két horoszkópos) pont jó helyen van.


Tucattetkókkal sokszor találkozom, sok-sok nő mellett dolgozom. Úgy vagyok már vele, hogy ha ilyet látok, átkapcsol az agyam és bejátszok inkább egy videóklippet:D. Nonfit is max. akkor bírom elviselni, hogyha egy kicsi kiegészítése valaminek.

Delfin, lepke, csillagocskák szóba se jöhetnek:D Bár, a koponyámért már több negatív visszajelzést kaptam, hogy ez nem igazán nőies, de alapból egy koponyát szerintem nem igazán lehet egyeztetni a nőiességgel. Mindig törekedem az egyediségre, ez nagyon fontos. Persze a rajzfilmfiguráknál ez nem fontos:).


Végülis egy férfiben az a jó, hogy erős, de mégis érző lélek:D!


Győrben lakom.

[link] Szőke a Mesterem.

2012. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Meglestem a linket, sok szép munka van tényleg :)
2012. jún. 8. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!