Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor szőrtelenítettétek...

Mikor szőrtelenítettétek először a lábatokat? Mivel? Anyukátok tudott róla?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Ha anyukátok nem tudott róla, később észrevette? És ha igen, mit szólt hozzá? Ha tudott róla, ő mondta, vagy te vetetted fel a témát? Ha te, mit, hogyan mondtad? :D előre is köszi
2012. jún. 8. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

11-12 éves korom körül, borotvával, nem szóltam róla anyunak, nem tudom mikor vette észre, valamikor biztosan...:DD

16/L

2012. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) és utána rendszeresen csináltad? továbbra is borotvával?
2012. jún. 8. 20:32
 3/12 anonim válasza:
12-13 lehettem. Anyu tudta nélkül borotvával én is.. aztán mikor olyan 14 lettem, akkor mintha eddig nem borotváltam volna, megkérdeztem, hogy lehet-e. :D És persze azt mondta, hogy lehet. :) 16/L
2012. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

11 év körül borotvával,nem kértem engedélyt,vettem a borotvából.

Ma már epilálom!

2012. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12 évesen, borotvával. Anyunak nem szóltam róla, de időközben valószínűleg észrevette. :)
2012. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem először, olyan 12-13 lehettem, bár most sem vagyok sokkal több. :D Anya csomagonként szokta venni a borotvát, abból lenyúltam egyet, és anya tudta nélkül elkezdtem. Nem is tudom, de nem mondott rá semmi rosszat, csak felhozta a témát, hogy ő ennyi idősen teljesen máson gondolkodott, és sokkal éretlenebb volt, mint akkor én, és ő sokkal később szőrtelenített legelőször. Szerintem úgy vette észre, hogy 2 borotva volt elöl, és kérdezte, hogy ez meg kié, vagy, hogy melyik az övé (mert az lehetett pl. apáé), én meg mondtam, hogy az enyém. Amúgy különösebben nem érdekelte.
2012. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12 éves voltam körülbelül,és anya elvitt gyantáztatni.
2012. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

12-13 éves voltam, anyu szőrtelenítő krémjével. Anyu tudott róla, ő nézegette, hogy mikor jó már, mikor lehet leszedni :D.

16/L

2012. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ùù köszi.. :) én 13 vagyok, és eddig csak a hónaljamat borotvàltam. (anya tudta nélkül) itt a nyàr, a sortok, és igaz vilàgos a szöröm, de làtszik, méghozzà hosszú làbaim vannak, úgyhogy feltünö is. :S gondoltam, hogy majd gyantàzok. de azt elsöre egyedül gondolom nem jó. a borotvàlàs utàn erösebb, sötétebb lessz a szöröm? és onnantól folyamatosan kell?
2012. jún. 8. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
én 12 évesen kezdtem... most 13 vagyok, mindenhol epillátorral csinálom...hónalj, láb, bikinivonal
2012. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!