Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet tenni valamit azért,...

Lehet tenni valamit azért, hogy szép legyek vagy mindig ronda leszek?

Figyelt kérdés

semmi sem jó rajtam az arcom nagyon ronda,szemuveges vagyok és fogszabályzom is van, a hajam száraz és túl dús,nincs se fenekem se mellem,nem tudom mit kezdhetnék amagmmal ha lehet egyáltalán.az egyetlen amit szeretk magamon az az hogy kissé sovány vagyok,de nem annyira,sokan mondták már,hogy alakra jo vagyok,de én szeretnék szép lenni,hogy ne azt keljen hallgatnom,hogy ronda vagyok.

14/L


2012. jún. 8. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Vaagy változtass a dolgokon. :DDD
2012. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

küldesz linkbe képet?:)

16/L

2012. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
vagymi üzenetben xD bocsi álmos vagyokxD
2012. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem merek képet kuldeni,mert félek valaki kiteszi valamilyen oldalra
2012. jún. 8. 22:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az is kiteszi, akinek privátban küldöd el, tehát édes mindegy, hogy itt linkeled, vagy privátban. Lehetőleg ne közösségi megosztóról származó képet küldjél / rakj ki, ha ilyesmi jár a fejedben. Így legalább annak megvan az esélye, hogy csak az ismerőseid ismernek fel, nem pedig idegenek.
2012. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem képet priviben? Tudom, ettől még nem lesz hihető, de nem rakom fel sehova a képedet, nem is vagyok fent facebookon, meg semmi közösségi oldin. :D Megpróbálok tanácsokat adni öltözködéssel és hajviseléssel kapcsolatban.
2012. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én kuldenék,de senkiben sem bízok meg,sajnos már sokszor átvertek és nem akarok idegeneknek képet kuldozgetni magamrol
2012. jún. 9. 10:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát kép nélkül ugye elég nehéz konkrét tanácsot adni.

De ami biztos, hogy még nagyon fiatal vagy, csak most kezdesz majd szépülni, csinosodni, nőiesedni :) A fogszabályzód majd lekerül úgyis, és helyette gyönyörű fogaid lesznek. ha nem tetszik a szemüveg magadon, akkor próbáld ki a kontaktlencsét, vagy egy másik keretet ami jobban áll.

Hord csinosabb ruhákat, amik kiemelik a jó alakod, a hajaddal kapcsolatban menj el fodrászhoz, aki majd megmondja milyen haj áll jól és megtudja tépni, ritkítani. Száraz hajra pedig valami hajpakolást vegyél Pl. Kallos Latte tejproteines tökéletes.

Egy minimális sminket is feltehetsz, de ne vidd túlzásba, egy kis szempillaspirál, és alapozó, szájfény és ennyi elég is. Ami még fontos, hogy kozmetikussal szedesd ki a szemöldököd, mert az nagyon sokat számít.

Most így hirtelen ennyi, remélem tudtam segíteni :))

2012. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha pattanásos vagy, akkor viszont ne alapozóval tüntesd el, hanem menj egy bőrgyógyászhoz, hogy felírhasson valami krémet,amitől eltűnnek!

2012. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én se tenném ki, nem is használok facebookot mert uncsi xD, most lelehet pontozni érte :D
2012. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!