Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig tart a fájdalom?

Meddig tart a fájdalom?

Figyelt kérdés
Pár napja rakták fel a fogszabályzómat, és nem a fogaimmal van baj, hogy feszítenének, hanem iszonyúan felsérti a számat, enni sem birok. Még csak felső van, lesz alsó is, és attól nagyon félek! Meddig fog tartani a fájdalom? Elmúlik egyáltalán? A válaszokat előre is köszönöm!

#erős #fájdalom #felsértés #fogdszabályzó
2012. jún. 9. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kaptál hozzá fogszabályzó viaszt? nekem azt adták, h ha elkezdi felsérteni azt rárakom és elmúlik..nem zavaró de mondták is,h kelleni fog és télleg anélkül ugyanúgy fogja dörzsölni a szádat és fájni fog. én mondjuk attól nem bírtam enni, h anyira feszítete a fogszabályzó, h aú:D
2012. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, kaptam viaszt, de nem segített sokat.. :(
2012. jún. 9. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
rendesen ráraktad a fogszabályzóra? vagy nem lehet, h vhol hibás a fogszabályzód és kiáll egy kis darab belőle? nem emléxem, h ott ajánlották-e vagy utólag lett véve de nekem van egy krémem is: carbosan gél sárga és kék a doboza nekem még azis segített ha azsem jó akkor szólj az orvosodnak, mert csak egyreroszabb lesz ha folyamatosan irritálja és dörzsöli a szádat
2012. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ezt a krémet a szájban kell bekenni? mondjuk én is kaptam egy öblögögetőt tegnap, de nem segített.
2012. jún. 10. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

namost képzeld el tök nagy hülyeséget mondtam összekevertem az egyik szájkrémet azzal amit nekem adtak:D

szóval ezt felejtsd el és mindjárt megkeresem,h mi a neve annak amit adtak de finom édes ize van és egy zöld krém és azt oda kell kenni ahol fáj és télleg még az íze is jó és rögtön lehűsíti a fájó részt nah mindjárt megkeresem

2012. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aperisan gél

[link] ittvan róla kép is

2012. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nah és bocs, h elöbb hülyeséget mondtam csak már rég volt és nem emlékeztem erre a krémre de most eszembejutott és nagyonjó:D én nemis használtam olyan sokat belőle mert mindig sokkal jobb lett tőle=)
2012. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!