Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen normális ha szeretné...

14 évesen normális ha szeretnék a vállamra egy kisebb tetoválást?

Figyelt kérdés
Erről lenne szó: [link] Ez nem olyan nagy és már KB 1 éve fontolgatom hogy szeretnék de persze nem azonnal.Hanem kb fél és egy év múlva
2012. jún. 9. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális...:DD

És a szüleid megengednék?

2012. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fogalmam nincs de írtam is hogy nem azonnal akarom csak tervezgetem..De én ráérek 17-18 éves koromban is csak kérdeztem hogy szerintetek ez normális-e hogy akarok?
2012. jún. 9. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális, hogy akarsz, de szerintem ez az ábra már most sem annyira esztétikus, valami időtállóbbat kellene választanod, hisz ez egy örök darab lesz. Én még várnék vele min. 3-4 évet, addig formálódik az ízlésed és lehet, hogy meggondolod magad.
2012. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen nem ilyenre gondoltam de hasonló alakzatra :D

És hátha később lesz annyi eszem hogy már nem akarom xd

2012. jún. 9. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Most őszintén egy nonfiguratív mintának mi értelme?

Tudom, hogy elcsépelt de akkor csináltass tetkót ha van valami jelentése, vagy valamit ki akarsz fejezni vele a világnak ne csak azért, hogy "menő" legyél.

2012. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális, de figyelj:

ha mindenki magára tetováltatná azt, amit elgondolt 14,15,16,17... stb. korában, akkor senkin nem lenne egy szabad felület se (már akik szeretik a tetoválást, és valaha játszottak a gondolattal) és úgy megbánták volna, hogy csak nosza.

Én is olyan hülyeségeket képzeltem el régen, most meg van rajtam csomó minta, ami teljesen más. Stílusilag és mintázatilag is.

Várj legalább 16-17 éves korodig!

2012. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!