Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vékony, alacsony lányok...

A vékony, alacsony lányok tetszenek csak az érett nagy darab nők nem, ez normális?

Figyelt kérdés
A tipikus, fiatal tini lányok, a kicsi, feszes cicijükkel és fenekükkel, vékony alakjukkal, szép hosszú hajukka és bájos arcukkal a gyengéim és emiatt nagyon válogatós vagyok. Pedig minden második, harmadik tini lány ilyen és tetszik nekem, sok lány van, aki nekem bejön, de mégis válogatós vagyok. Szerintetek ebből lehetnek problémáim, lehet emiatt nem is volt még barátnőm? Ugyanis az ilyen aranyos, kislányos testalkatú lányok bizony foglaltak mind már általában.

2012. jún. 9. 01:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha te is tini vagym akkor normális
2012. jún. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Remélem,hogy tini vagy,mert akkor normális vagy.
2012. jún. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

minden jó ízlésű férfinak ez tetszik.

mondjuk az alacsonyság nem tudom miért feltétel.

ne legyen testes és nem árt ha sportos is,nem egy sovány púpos.

2012. jún. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

ma 01:58


Gondolom azért, mert én sem vagyook magas fiúként.

2012. jún. 9. 02:03
 5/27 anonim válasza:
58%
Én nem értem ezt! 20 évvel ezelőtt a húsod nagymellő nőkért voltak oda a pasik. A Vékonyok rengeteget szenvedtek azon, h levegőnek nézték őket. Most meg megfordult az egész. Azért nem értem, mert biológiai ösztön szerint a kerekebb teltebb formák a gerjesztőbbek. A divat szerint meg a légiesség. Hogy lehet az h ez bejön a divatba és átfordítja a pasiknál ezt h mihez vonzódjanak?
2012. jún. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
kiváncsi lennék azokra a férfiakra, akik a tökéletes alakú, feszes mellű , kerekpopsis lányokról álmodoznak. nem tudom mi lenne velük, ha mi is csak a tökéletes testű, kerekpopsis, kockáshasú pasikra buknánk :) nem baj, álmodozzatok csak tovább :D
2012. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Álmodozzatok egymásról,csak Gary Oldmant hagyjátok meg nekem!:)
2012. jún. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

mert ma már mindenki tudja,hogy a jelentős súlytöbblet nem egészséges és a viselője jelleméről is sokat elmond.

én pl azt nem értem,főleg,hogy itt a rövid ruhák ideje,hogy mennek a csajok tökéletes sminkel,szép hajjal és narancsbőrrel,kibuggyanó úszógumival.

pedig mi férfiak a sminkre gyakorlatilag sz@runk.

egy sportosan formás test meg-az izmoktól formás-ugyanúgy vonzó,mint régen.

pl raquel welch-et nézd meg a régi képein.

2012. jún. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 02:17


Érdekes.


Bár én amióta az eszemet tudom, mindig is a vékonyabb,alacsonyabb lányokba voltam szerelmes. Első szerelmem is még kb. 3-dik osztáylból egy vékony, model alkatú lány volt. A második is és így tovább. Épp ezért aggaszt ez, mert így sem találok magamnak szabad lányt, de ilyen ízléssel meg, hogy épp azok a lányok jöttek be nekem mindig is, akikre a legtöbb fickó hajt manapség és az ilyen aranyos lányok ráadásul foglaltak többnyire, így meg végképp nehéz helyzetben vagyok és mivel magas meg kigyúrt sem vagyok, amire meg a mai lányok hajtanak, szintén újabb nehézsége hárul elém.


REngeteg nekem tetsző aranyos, cuki lány van, ez tény, egy nap látok belőlük eleget. De megszerezni annál nehezebb őket, nagy a konkurencia, a verseny.


De jó is lenne, ha a többség a ducik, kövér lányokra hajtanak, akkor tuti lenne már barátnőm egy vékonyabb, aranyos lány személyében.

2012. jún. 9. 02:28
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
ragyásképű, zsíros hajú, pólóból kikunkorodó mellszőrű, vasalatlan rövidnadrágos sáska, vagy coca combú férfi? nekünk nőknek legalább van önkritikánk, és tükrünk, amit általában használunk, és általában a hozzánk hasonló stílusú férfiak közt keresgélünk :) megnézném azokat a pasikat, akik azokat a fiatal lányokat fikázzák, akik viszonylag elfogadható testükről raknak ide fel képeket, és akik itt is leteszik az 'érett nagydarab" nőket :D egy másik kérdésnél olvastam, h letették azt a férfit, aki soláriumba jár, viszont nőben egy szintén másik kérdésnél meg alapvetőnek tartották, h soliba kéne járnia, mert világos a bőre
2012. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!