Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok olyan lány (esetleg fiú)...

Sok olyan lány (esetleg fiú) van, aki az alakja miatt nem megy strandra? Esetleg emögött valami negatív tapasztalat is van?

Figyelt kérdés
Engem már kicsit zavar, hogyha hívok barátokat hogy jöjjenek velem és az a válasz elég gyakran, hogy jajj dehogyis én nem megyek, mert kövér vagyok és stb. Pedig egyáltalán nem azok. Szerintem ilyen miatt nem kéne nemet mondani. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jún. 11. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én évekig nem mentem így strandra.

Elmentem, végülis nem bámult meg senki, de akkor sem volt jó bikiniben mutogatni magam. De azét ha elmégy egy ember előtt szinte évakosztümben, akkor csak megjegyzi amgában, hogy hm de bombázó vagy atyaég, húzzon haza.

2012. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is utálok strandra menni,mert nincs tökéletes alakom és nem akarom h bántsanak ez miatt.Engem még konkrétan szemtől szembe nem gúnyoltak ki,de arra már volt példa hogy elöttem szóltak meg egy lányt egy hibája miatt ami nekem is van... eléggé magamra vettem.
2012. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és genetikailag elég vékony, így sokan megszóltak már, és hiába tudom, vannak ezerszer rosszabb, kevésbé mutatós testek, nem megyek.
2012. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azért nem megyek strandra mert rühellem a meztelen embereket.
2012. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
rajtam 10-15 kg plusz van, tehát nem járok strandra. de már fogyókúrázom, sajnos kevés sikerrel.
2012. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

OLYAN HOGY TÖKÉLETES ALAK NEM LÉTEZIK EMBEREK! egy sovány vagy egy duci alak is lehet mutatós...

most már nem azért de gondoljatok bele,azér maradtok inkább otthon mert nem néztek ki ugy mint egy bombázó? ... azt hiszitek hogy a "bombázók" többsége nem tett azért semmit hogy ugy nézzen ki ahogy szeretne? ... hát nagyon tévedtek! az helyett szedjétek össz magatokat,és hozzátok magatokból ki a legtöbbet,DE csak azért hogy ti jól érezzétek magatokat a börötökben,de azért hogy másnak tetszedjetek! mert tapasztalatom szerint egy bombanőt,az irigy társai jobban le hordanak mint egy átlag kinézetü embert...anorexiás,pláza cica stb....és? kit érdekel.

2012. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*ne azért hogy másnak...(..)
2012. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak teljesen igaza van! Nehogy emiatt ne érezzétek már jól magatokat. Ha pedig így haladunk csak a tökéletes alakúak fognak strandra járni? Nem jó ez így..:(
2012. jún. 11. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondhatni jó alakom van, megyek is strandra de közbe nem azon jár az eszem hogy mit gondolhatnak a testemről. Egyszerűen jól akarom érezni magam :)
2012. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az legyen a legkevesebb hogy más mit gondol ,ember. az emberek már csak irigységből is meg szolnak mindenkit.
2012. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!