Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen negatív tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen negatív tapasztalatotok volt az esküvőtökön? Bár tudom, hogy elég lehangoló, de szeretnénk a legtöbb "bakit" kivédeni.

Figyelt kérdés
Minden rendben ment, vagy volt olyan szolgáltató aki átvert?
2011. dec. 12. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Baki: Voltam haverom esküvőjén, én voltam a tanúja! Belesült a szövegébe, összevissza mondta, én meg alig bírtam ki röhögés nélkül! :D


Az esküvőszervező lehúzza a házasulandókat! 1,6millió volt a rendezvény és nagyon tré volt az egész! Egy emeletes épületben voltunk és olyan sz@r volt az egész, hogy a fele társaság lement az alul lévőkhöz bulizni! :D Élőzene, lehetett zenét kérni, a zenekartól akartunk Bikini számokat kérni, mindegyikre mondták, hogy nem ismerik! Egyedül az ügyességi játékok voltak jók, meg a kaja! De a pincér hepciázott, hogy miért kérünk kaját, mondván, hogy egy asztalra csak egy adag kaja jut egyféléből, közben ki volt fizetve, csak akkor többet tudtak volna hazavinni!

2011. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
15 ezer ft-os vacsora volt,és kb üres volt mindenkinek a tányérja,hisz alig volt miből meríteni.6 emberre számoltak kb 2 adagnyi kajával....Elég éhes maradt szerintem mindenki....
2011. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Egy közeli ismerős esküvőjén voltunk.

(Bp.XV. ker.-ben)

A menyasszony cégétől az egyik főnöke, kisajátította a mikrofont és a zenekart és szinte egész éjjel, felismerhetetlen francia sanzonokat kornyikált.

A menyasszony, meg nem mert rászólni.


Azután szintén a céges munkatársai, félrészegen állandóan felhúzták a menyasszony szoknyáját úgy, hogy a menyasszony hátsóját többet láttuk, mint a fejét.


A konyhából bejött a teljes égett olajszag és füst a terembe.


Aki tudott, kimenekült az udvarra, de ott meg feljött a kanálisból a penetráns szagú szennyvíz!


A többit le sem írom, mert itt simán kitörlik,

ami nem fér bele a mod*erátorok rózsaszínű álomvilágába!!

2011. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak annyi volt, hogy a templomban elromlott a mikrofon, a szerencsétlen pap meg rekedtre ordította magát, hogy lehessen hallani.
2011. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sátras lagzink volt és a zenészek a fényképezés közepén hívták férjemet, hogy nekik így nem lesz jó a hely és átrendezik. Hát tiszta idegek voltunk, de nagyon jól megcsinálták. Viszont az átrendezés miatt nem tudták a felszolgálók kihordani az üdítőket, így egy 5-10 perc azzal telt el, hogy a násznép várta az üdítőket. De ennyi baki még szerintem belefér.
2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Korlátlan italfogyasztásos csomagot még véletlenül sem választanék. Volt benne részem, szerencsére vendégként és így a saját esküvőmön olyan helyre mentünk, ahol mi vihettük be a piát. Nagy lehúzás és sok az elégedetlen vendég! Ennél még az is jobb, ha az ember nem kéri a korlátlan italfogyasztásos csomagot, hanem strigulázzák ki-mit kér. Árban jobban megéri az ifjú párnak is és a vendégek is megkapják a megfelelő kiszolgálást!


A kocsidíszünk lerepült, mert túl magas volt a csokor, aki csinálta, nem vette fel a telefont. - Tök ismeretlen virágkötő hozta helyre, teljesen ingyen!!!!


Zenészeket csak olyat válasszatok, aki korlátlan ideig zenél, fix pénzért, addig amíg ti meg nem köszönitek a munkájukat.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, majd még írok, ha vmi beugrik :)


Mikor lesz a nagy nap? Le van már vmi fixálva?

2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Augusztus vagy szeptember, még nem tudjuk, karácsonykor fog lefixálódni, van ruha, 2 lehetséges helyszín, virágos, fotós, sminkes, fodrász, meghívó és a dekor egy része saját munka lesz.

Még nincs zenészünk, vőfélyünk.

2011. dec. 12. 13:19
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Szia.

Nekem pont egy hónapja volt az esküvőm :)

2011. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi utolsó vagyok, valamiért elkülte.

Én is nagyon izgultam a nagy nap miatt, de semmi baj nem volt. Minden tökéletesen alakult. Nem éri meg izgulni.

Nekünk igaz csak 40 fős volt az esküvő, és egy csomó felesleges dolog nem is volt. Pl vőfély, zenekar.

Viszont volt videósunk nagyon jó árban, és ez sokkal jobb volt mert legalább reggeltől estig meg van örökítve :)


Jó készülődést és sok boldogságot nektek :D

2011. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Nalunk minden rendben ment, csak annyi volt, hogy a papunk azt kerdezte tolem, hogy felesegul akarom-e venni a ferjemet es akkor meg kell ismetelni a szoveget, de mar ugy mondtam, hogy a ferjul (ket nyelven ment a szertartas es biztos, hogy azert zavarodott bele). Azert kicsit vicces volt.
2011. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!