Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjam a...

Mit tegyek, hogy elfogadjam a nagy orromat?

Figyelt kérdés
Utálom az orrom. Régebben sok gonosz megjegyzést kaptam az orromat illetően, így az önbizalmam szép lassan szinte teljesen elszállt..Most ott tartok kb. hogy ha kimegyek az utcára nem nézek az emberek szemébe,inkább lesütöm a tekintetem. Csúnyának tartom magam, hiába mondják az ismerőseim hogy szép vagyok, én valahogy nem érzem magam annak a hosszú és csúnya orrom miatt:( Egyedül egy plasztikai sebész tudna rajta javítani,de sajnos ahhoz nincs pénzem:(:( Eddig még senkinek nem mondtam,hogy ennyire rosszul érzem magam a bőrömben az orrom miatt, ezért is írtam ide a gyakori kérdésekre, hátha itt kapok egy kis biztatást:( Valaki kérem írjon:( Teljesen el vagyok keseredve
2012. jún. 12. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Teljesen megertelek,mivel en sem vagyok megelegedve az orrommal...de tudod mire jottem ra? Mindenkiben van legalabb egy olyan dolog,amelyet tokeletesre ki lehet fejleszteni.Eppen ezert elhataroztam,hogy azokat a tulajdonsagaimat(most persze kulsorol beszelek)fejlesztem ki,amelyeket masok is eszrevettek,vagy legalabb en vagyok veluk nagyon megelegedve(pl ha szep szemed van,azt hangsulyozod ki vagy akar a hajad..akar mit).Amugy tudd meg,hogy biztosan nagyon csinossa valhatsz(meg ha nem is hiszed magad meg annak) ha mindig a legtobbet adod magadbol,ezert kulonosen ajanlom neked a Hogyan legyek jo no? videojit,amelyeket Takacs Nora modell keszit.Sok sikert...es ne hagyd elveszni a benned elo gyonyoru not! :)
2012. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod,aranyos vagy:) A hajam szép hosszú és egészséges,sokszor dicsérték. Meg a szememet is dicsérték már:)De miért kellett nagy orral születnem?:( Miért nem lehet egy egyszerű átlagos orrom:(
2012. jún. 12. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ahh annyira megertem..


annyira, h eloszor azt hittem, h en irtam a kerdest !:)


csak elfelejtettem/tudatalatt irtam volna..?


sajnalom


elsonek igaza van!!


de hmm nekem meeg az sem segitett...annyira (valszeg szemely fuggo..es orr..:)


baar hozzatennem, h nekem aztan tenyleg uuultra gaz az orrom... nagyon..!!!!!!!!

igy lathatatlanban siman lemerem irni, h gaazabb mint a Tied.. ezer szazalek...!!!

tenyleg..

buuurgonyaaaa helloooo


uez volt/van nekem is..

ismeretlenek beszoltak az orrom miatt.. ismerosok nem.. (bar Anyam is viccelodot..) onbizalmam a nullan.. annyira, h meg buszra is alig mertem felszallni,,, stb (mondvan tutti a burgonyam nezik..)

stb


es igen

igen "gyurtam" a maradekra...

dicsertek mindig az alakomat..(nanaa.. gyurtam ra vazze,,diot lehet torni a fenekemen..:))

kez model nek is hivtak..(semmit teves a legjobb kezapolo..:)) sot fullnek is:) ??

a szemem is dicsertek mindig

soot labszepseg versenyt is nyertem.. (ahol nem latszik a fej:))

ezeket nem dicsekvesnek szantam.. soot..!!!!szoval reszletekben elmentem..nehul...

de az orrom...

szovala tipikus akit hatulrol leszolitanak de ha megfordul..:)



szoval zavart,, zavar meg most is,,

igen


mindig volt baratom,, nem azert irom..!!

csak, h burgonyaval is.....(jah amugy jeany vagyok ultra burgonyaval)


es egy idoben meeg probaltam is buszke lenni az orromra mondvan, h ugyanolyan mint Nagyapame,,aki fantasztikus ember,,

de

de

hiaba az alak.. az orokseg...

a mainapig faj..

marmint , h ronda az orrom..(vagy csak a regi beszolasok..)


es neha sajnalom, h anno nem mutettem meg barmiaron is..

(amugy plasztik mutet ellenes vagyok!!!! de az onbizalmam annyira tonkre vagta, h lehet jobb lett volna...nem tudom..szoval a mindennapi eletbe..szoval , h ne azon ragodjak non stop hogy...)


amugy ha csak hosszu akkor szerintem szuper..

barcsak cserelhetnek Veled:)

kitartast!!

szoval hacsak olyan barbra streisand vagy SJP.. akkor simann!!

es lehet nem vigasztal de az en orrom gazabb:)


es tenyleg ha "gyursz" a tobbi reszre (lasd elso valaszolo) az sokat szamit!! biztos rengeteg jo es szepseg van benned!!!


tenyleg!! meg nekem is:)


kitartast!!

2012. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg...én is írhattam volna...szó szerint!:O:D:((

DE 21 éves vagyok,és úgy érzem még 3-4 év és talán el tudom fogadni!:D csak kitartás kell addig,mert ma még ha tükörbe nézek,mindig látom:S Gondolkodtam a plasztikai műtéten,de félek tőle,az eredménytől,mert sok "csúnya" plasztikázott orrot láttam,akkor már inkább természetesen legyen csúnya.:D

Amúgy nekem meg olyan tökorrom (meg a testemhez képest nagy fejem) van,mint apukámnak...ezenkívül a rossz tulajdonságait örököltem,de jó...:DDD

Ne keseredj el,látod az előttem íróknak és nekem is hasonló a problémánk,de nem szabad,h emiatt ne legyen teljes az életed! És ha most nincs,ne aggódj amiatt,h az orrod miatt nem lesz barátod,ez butaság,nekem is van! és állítása szerint ő nem is tartja nagynak...ő a sajátjával elégedetlen kicsit,az enyém fel se tűnik neki(nekem meg az övé-a férfiaknak azért sokkal másabb:D)

Lehet,hogy csúnyán hangzik,de én azóta kezdtem el belenyugodni-mást nem tehetek!-,hogy láttam egy lányt,akinek az enyémnél is csúnyább az orra,szegény:( és elkezdtem nyitott szemmel járni(igaz, sokszor még most is leszegett fejjel megyek az utcán) és néztem az emberek orrát,és arra jutottam,h nem nekem a legrosszabb egyrészt,másrészt sok embernek legalább uolyan rossz lehet,mint nekem...és ez kicsit megnyugtatott,de tudom,h ez nem szép dolog:/:D

Ellenben dicsérik a szép hosszú hajam,és a szemem...azért azt mégiscsak kevesebben merik mondani,h az orrom meg ronda:DD

Ne keseredj el,fel a fejjel!!! Örüljünk,h ez a legnagyobb(hát tényleg nem kicsiXD) problémánk,és nem vagyunk betegek!!!

2012. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia,nem vagy egyedül! Ha valaki szeret elfogad olyannak amilyen van,ismerek olyan lányt akinek nagy az orra és egy cuki fiu épp belé szeretett.Ha nagyon bánt az orrod mérete akkor próbáld meg azokat a dolgokat mutatni amid szép pl.szemed,melled... Csak,hogy tudd énis hasonlo helyzetbe vagyok:S nekemse tetszik az orrom mérete sőt még a szememé se mert tul kicsi igy énis elvagyok keseredve,de nemtudok mit tenni ellene igy elkell fogadnom,hogy én ilyen vagyok és pl Rihanna meg olyan ...
2013. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!