Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ideig elég egy önbarnít...

Mennyi ideig elég egy önbarnító/barnító?

Figyelt kérdés

Néztem neten,de nem írják,hogy hány ml-esek általában..Estée Lauder,Dior termékeket szeretnék venni.1 hónapig kihúzná?


És amit le lehet mosni,és naponta használni,az meddig lenne elég?


2009. júl. 3. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nekem Dove önbarnító krémem van. Én megvagyok vele elégedve. Nem kell belle sokat használni egy nyarat simán kibír. Elég 2naponta használni mert fürdés után nem mosódik le. És én nagyon alaposan elkenyem fürdés után, nem maradok foltos sem. Lágy csillámlóport is tartalmaz csillog a bőröd 1 kicsit. Az ára sem olyan vészes, 2-ezer ft körül van.
2009. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Direkt azért írtam,hogy Estée lauder és Dior,mert azok kisebb kiszerelésűek...igy gondolom kevesebb ideig elég..azért köszi.
2009. júl. 3. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hé, az első válaszoló csak segíteni akart. Tudod nem tudja mindenki, h mekkora kiszerelésű a Dior, Lauder önbarnítok. De beméssza boltba és megkérdezed...
2009. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te figyelj.Azért van ez az oldal,hogy megkérdezzem és választ kapjak a kérdésemre.Ha meg nem tudod rá a választ,húzz arrébb.
2009. júl. 4. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszolo vagyol. A másik kérdések ugyebár az volt, hogy "És amit le lehet mosni,és naponta használni,az meddig lenne elég? " - erre válaszoltam , ha nem vetted volna észre! 2 válaszadónak köszönöm a védelmét!
2009. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felvilágosítanálak,hogy te DOVE-ról beszéltél,ami önbarnító.

A második kérdésem : "És amit le lehet mosni,és naponta használni,az meddig lenne elég?" - erre nem kaptam választ,mivel ezek festékszerűen működnek,és nem kellenek órák,mig kifejti a hatását,és ha nem tetszik,egyből le lehet mosni. A DOVE ÖNBARNÍTÓ nem ilyen!

Bár honnan tudnád.

Nem kérek több "választ".

2009. júl. 4. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem volt estee lauder onbarnitom, sajnos mar nem emlekszem hany milis volt, de 1-2 honapot siman kihuztam vele. mondjuk nem hasznaltam allandoan. de szerintem az 1 honapot mkepp kibirja.

amit le lehet mosni....olyanom csak az avontol volt. hogy meddig eleg.....arra sajnos nem tudok mervado valaszt adni mivel en csak alkalmakra hasznaltam (pl hirtelen 1 eskuvo vagy rovidnacis kiruccanas) es ugy fel evig birta.

2009. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húú az 1 hónap az jó lenne! Köszönöm:)
2009. júl. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!