Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha önbarnító testápolót...

Ha önbarnító testápolót szeretnék használni hogy kicsit tovább tartson a barnaságom. Igaz az hogy foltokba fogok lebarnulni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de az önbarnítóval nekem mindig foltos lesz a bőröm. Ezért nagyon ritkán használom, csak akkor, ha miniszoknyát akarok felhúzni, és csak a lábamra. Meg büdi is...
2009. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! én Dove önbarnítót használom , nekem bejött. Fürdés után alaposan megszárítom a bőröm és aztán kenem be az egész testem , arcomat is, az a lényeg, hogy alaposan kend szét,és csak annyit használj amennyit éppen beszív a bőröd. egyébként van benne lágy csillámló por is.Én nagyon szeretem , nekem az illata is bejött. A bőr megszívja magát , nekem olyan 4 nap mire lejön. jó tanács : egész tested kend be , és jó alaposan dörzsöld át a bőrödbe , nehogy foltos maradjon . További szép napot !
2009. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és mások tapasztalataira is kíváncsi lennék az önbarnitokkal
2009. aug. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!