Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem bírom kiszedni a kontaktle...

Nem bírom kiszedni a kontaktlencsémet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tegnap óta van lencsém de nem bírom a jobból kiszedni,a balból már kijött.elég piros a szemem,mit csináljak?:S
2012. jún. 12. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Töröld szárazra a kezed hogy ne csússzon, és ahogy tanították neked az optikába. A lencse egyik széléhez az hüvelyk, másikhoz a mutató ujjad és összecsippented :) így se sikerült?
2012. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem bírod kiszedni?? Kaptál rendesen infórmációt hogy hogy szedd ki??

Próbáld meg rá rakni az ujjad és oldalra elhúzni,vagy lefele úgy fel kellene pattannia egy kicsit és akkor már sima ügy, vagy a két újaiddal össze nyomni a lencsét óvatosan, ha ezeket próbáltad akkor nem értem mért nem jön ki,


meg mozdul egyáltalán? vagy rá van teljesen ragadva ? hogy van?

2012. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első köszi a választ

2.most van 2.napja lencsém,szerinted miért nem megy?! szerintem neked sem ment elsőre.. próbáltam mindenhogy,de nincs még gyakorlatom h menjen ennyi az egész

2012. jún. 12. 19:29
 4/10 A kérdező kommentje:
viszont nem baj az ha tegnap is és ma is tökre piros lett a szemem mert nehezen megy a kiszedés?
2012. jún. 12. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Kijött? Abszolút normális, hisz a szemedbe nyúlkálsz, és mivel még nincs gyakorlatod elvétheted a helyet és bepirosodik ahol hozzáérsz.:)
2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd..bajnak nem baj de remélem,hogy tiszta kézzel nyúlsz bele.Ha kezd pirosodni esetleg könnyezni akkor hagyd míg megszárad a szemed mert ha nagyon nedves akkor eléggé rá tapad.Nekem is kellett kb. 1 hét mire belerázódtam.Majd menni fog az:)
2012. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Először én sem bírtam kivenni nagyon szenvedtem. Ma már tükör nélkül ki-be 1 perc, mondjuk 6 év után elég alap. :D

Én úgy szoktam, hogy a gyűrűsujjammal lehúzom az alsó szemhéjam, le is szorítom, a felsőt a bal kezemmel húzom fel, a lencsét pedig a jobb kezem mutató- és hüvelykujjával csippentem össze, tényleg nagyon fontos, hogy száraz legyen a kezed és a szemed körüli bőr. Idővel bele fogsz jönni, kitartás! :)

2012. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönök mindent!! szerencsére kijött,sikerült kiszednem :))
2012. jún. 12. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én úgy szoktam, hogy kifeszítem a szemem, felfelé nézek, aztán egyszerűen csak lehúzom a lencsét a szemgödrömbe, ahol összecsuklik pislogásnál és könnyű kivenni..:D
2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D:D hát mondom neked megmutatták hogy kellet, elsőre úgy csináltam és kijött, sosem volt semmi para, mert érthetően megmutatták, és megértettem
2012. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!