Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan őrizzem meg a hajszínem...

Hogyan őrizzem meg a hajszínem, ha a család ellene van?

Figyelt kérdés
Régi vágyam volt a fekete haj, így idén határoztam el, hogy rábeszélem a szüleim. Apukám hamar igent mondott (pedig azt hittem, vele lesz nehezebb megegyeznem), anyukám viszont nemet, méghozzá a nagymamám miatt (anyukám anyukája). Vele lakunk, mindenbe beleszól, folyton panaszkodik, és nem akarja, hogy újabb dolog miatt kelljen hallgatnunk a problémázását. Végülis sikerült rábeszélnünk apukámmal, hogy legalább akkor a nyárra hadd festethessem be (ammóniamentes hajfesték, szóval nem árt túlságosan a hajamnak). Bár még nincs vége a nyárnak, anyukám már nézi is a barna hajfestékeket. Visszafesteni több dolog miatt nem akarom: 1. nagyon jól érzem magam így 2. többen mondták mennyire jól áll 3. hogy újra barna lehessen, az egészet le kéne szívatni, ami nagyon tönkretené az egyébként is elég bajjal rendelkező hajamat A lényeg: mit mondjak nekik, hogy így maradhasson a hajam? 15/lány (kitűnő tanuló vagyok, szóval senki sem mondhatja, hogy nem érdemelném meg :D)
2009. júl. 3. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ugyanezeket az érveket mondhatod amiket itt leírtál nekünk. 15éves vagy...mikor éld ki magad ha nem most:)
2009. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is megharcoltam anno az anyukámmal fekete hajért és mai napig az vagyok.

Mondd el anyukádnak, hogy a fekete haj leszivatása nem olcsó mulatság mivel több alkalom kell hozzá, másrészt meg tönkre teszi a hajadat....

De a legfontosabb, hogy Te így érzed jól magad!

2009. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Tojd le hogy mit akarnak, megmondod hogy ez a te hajad és semmi közük hozzá hogy milyen színű. Én így csináltam. Nehogy már azért leszívasd, tudod milyen rettenetes lesz utána ha barnára fested? Tönkremegy a hajad is és lehet narancssárga lesz belőle nem barna.
2009. júl. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

jajj, nehogy már a szüleid még azt is megmondják milyen legyen a hajszíned :D Oké, mondjuk ha rózsaszínre, zöldre, kékre akarnád festeni azt még értem, hogy nem akarnák engedni /bár akkor is a te hajad lenne és neked kellene eldönteni/ de a fekete az egy tök átlagos szín és már nem is vagy olyan fiatal, hogy azért ne festhetnéd. Tényleg mond el azokat amit itt leírtál!

Sok sikert! :)

2009. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mikor hazaállítottam tarajjal,ami rózsaszínre és kékre volt festve,anyám rám nézett és azt mondta "te nem vagy normális" :DD és kb ennyi volt. soha nem érdekelt a véleménye,soha nem is fog.az én testem,az én hajam azt csinálok vele amit akarok.

16L

2009. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen harcoltam a szőke hajért. Mikor lett saját pénzem elmentem egy fodrászhoz és megcsináltattam. Eleinte hiszti volt, meg mindennap megkaptam, hogy nem áll jól, meg fesd vissza meg ilyesmi, de végül beletörődött anyukám, hogy felnőttem és hagyjon, hadd válasszak én. Én így érzem jól magam, és megérte. Bár én 15 évesen nem mertem volna még festeni. Ha nagyon akarod, akkor csak annyit tudsz tenni, hogy megcsinálod és hallgatod egy ideig a hisztit, de úgyis megunják majd! :)
2009. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én anyám is mindig harcol a hajamért.. Öhm ebben az évben már 3x lett befestve, de csak azért mert befestettem feketére..(szinezővel) Imádtam!! Szépnek éreztem magam.. Erre anyám bekattant és vett sötét szőke hajfestéket és be kellett fessem a hajam.. Hát eléggé fura színe lett... De alapjáraton barna lett.. erre most rá lett festve ilyen bronz barnával.. És totál vörös beütése van...Mondjuk ez is tetszik, de már megvettem a fekete tartós festéket... :P Azt már nem fogja tudni kiszedni a hajamból..:D

Egyszerű, ha átfesti.. akkor elmész veszel fekete hajfestéket és vissza fested! Vagy csak figyelmezteted, hogy mit fogsz csinálni, ha vissza festi barnára!! :)

2009. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!