Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korban szoktak...

Hány éves korban szoktak elkezdeni borotválkozni a fiúk?

Figyelt kérdés
úgy átlagban..
2009. júl. 4. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
16-17 év szerintem. Átlagban.
2009. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Manapság olyan 13- 14-15. De ahogy jólesik... Ha téged nem zavar, hogy szőrös vagy, akkor úgy marad. Ha meg igen, akkor kortól függetlenül is megborotválkozhatsz.
2009. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a borotvalkozas nem attol fugg h hany eves vagy, hanem h mennyire vagy fejlett es a mennyi ferfihormont termel a szervezeted, van aki mar 12 evesen kell borotvalkozzon, de van aki csak 20evesen. ez nem korfuggo.
2009. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 13 éves koromban kezdtem,de akkor már jó szőrös voltam.Így utólag 12-ben is kezdhettem volna.
2009. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
én 15 éves koromban kezdtem pont a szüli napomkor kaptam borotvát.Sajnos akkor még jóbban patanásos voltam mint most és hát sokszor sebes volt az arcom.Áttértem a villanyborotvára kb 16 évesen és az viszonylag rendbe tette de ha sokáig nem borotválkoztam már a villany alig vitte igy 17 évesen újra pengésel borotválkozom( gillette mac 3 ) és hála istenek legalább ahol borotválkozom ott alig vagyok pattanások(inkább homlok ).Érdemesebb minnél később elkezdeni de az ilyeen kis szakmunkásbajuszt le kell vágni mert ciki és nevetséges is.
2009. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én akkor kezdtem amikor nőtt a kecskeszakállam, irtóan zavart, de még borotvahab sem kellett :D
2009. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!