Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 éve vagyok kint Németországb...

1 éve vagyok kint Németországban cserediákként és pár héten belül megyek haza. Szeretném egy tetoválással megörökíteni ezt az évet, de nincs ötletem milyen lehetne. Fekete fehéret szeretnék és 5x5 öt, mert elég drága. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
5x5-öst! bocsi elírtam.
2012. jún. 13. 18:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nácijelkép...söröskorsó...egyéb...

Figyelj ha ez alatt az egy év alatt nem sikerült begyűjtened olyan élményt ami alapján le ki tudnád fejezni mit jelent neked Németország, akkor nincs értelme annak a tetkónak...

2012. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig most volt egy német cserediák, ő júni végén megy haza, szintén tetováltatott :) A tarkójára: Higgy magadban! Természetesen magyarul :)
2012. jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Be tudtam annyi élményt gyűjteni, de akkor tele lehetne az egész testem tetoválással, annyi minden jellemzi németországot. De valószínű nekem is valami hasonló szöveg lesz! :)))
2012. jún. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!