Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most már szexi vagyok?

Most már szexi vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenki bekaphatja, aki valaha lekövérezett! [link]
2012. jún. 13. 23:14
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Elismerésem a kitartásodhoz.

25F

2012. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
a 18-asnak van igaza! 70 kg és milyen jól néz ki! idióták vagytok mind!
2012. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:

Gratulálok, te legalább nem csak rinyáltál, hogy így meg úgy nem szeretnek mert dagadt vagyok.


Sok sikert a továbbiakban:)

2012. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Sajna ez egy kamu kerdes...

Ezen a kepen rengeteg munka van,es ha nem is bomba csaj lett,egesz atlagos no lett belole,de ami a lenyeg,SOKKAl egezsegesebb...

2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
szerintem szexi vagy :)
2012. jún. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 DoctorGonzo válasza:
És a bőrőd mekkora? XXL-es? Szerintem tuti. =D
2012. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim válasza:
92%

Először is miért kapja be mindenki aki lekövérezett? Igenis kövér voltál, vagy nem? És talán ha nem kaptál volna, negatív megjegyzéseket sosem adod rá magad, hogy lefogysz.

Egyébként olyan emberek mindig is lesznek, akik beléd kötnek bármilyen is vagy, ebből nem kell nagy ügyed csinálni.

És akkor most hadd legyek én az aki beléd köt. Szerintem amíg kövér voltál az arcod sokkal szebb volt. Akkor szép arc & nem csinos test, most pedig csinos test & csúnya arc. Nem tudom melyik a jobb.

2012. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

fuh én meg egy dekát nem hízom gyerekek....

183 centimmel 64 vagyok (sz@rás után) :D


de gratulálok, sok ember képtelen erre, mint az anyám bálna koleganője is mindig megy fogyi táborba oszt haza jön degeszre eszi magát, meg már reggel 9kor az órát lesi mikor lesz már ebéd xD

F18

2012. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

A frizurád még mindig borzalmas! A tested egész jónak tűnik, bár a fekete ruhán nem látszik semmi domborulat a fények miatt. Az arcod nekem nem jön be sem a kisugárzásod. Még mindig olyan vagy belül mint 120 kilósan. A belsődet is meg kéne változtatni, hogy a kisugárzásod is nőies legyen. Kéne sport is a mozgáskultúrád fejlesztéséhez, ami biztos elég tré a korábbi életed miatt!

28F

2012. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
Ügyes vagy hogy lefogytál. De nekem egy lányban az arc a legfontosabb. Nekem te nem tetszel, de ez nem ront semmit az érdemeden hogy lefogytál.
2012. jún. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!