Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most már szexi vagyok?

Most már szexi vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenki bekaphatja, aki valaha lekövérezett! [link]
2012. jún. 13. 23:14
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Bizony jó csaj lettél. De tényleg világosabb smink és haj állna jobban neked.
2012. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a fogyásodhoz, szép teljesítmény. De nem látlak szexinek. Simán elsétálnék melletted az utcán.
2012. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
120 kilósan voltál arcra a legszebb! A nagy fogyást követően, ha nem nézem a fejedet akkor igen, szexi vagy.
2012. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Ezt mondom én is minden nőnek, hogy az arc a legfontosabb! A testedet formálhatod istenivé de az arcodat nem.


A te arcod átlagos, de tuti van aki hanyatt esik tőle! Mindenkinek van rajongója.

A fogyás szép és tényleg nagy munka, de az arcod nekem nem tetszik, a kisugárzásod és a külső megjelenésed pedig még erősen csiszolásra szorul!

A nőiesség ami vonzóvá tesz belülről jön! Olyan ez minthogy egy skoda alvázra ferrari kasznit csavarozol. Az értéke jóval több de átverés lenne egyenértékűsíteni!

Ha te már jól érzed magad akkor tulajdonképpen nem számít hogy kinek tetszel. A -10 -es pontszámról előreléptél a +6,5-ösre, azért ez elég szép teljesítmény, és nem sokan csinálják utánad.

28F

2012. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!