Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jön a strandszezon és valahogy...

Jön a strandszezon és valahogy úgy érzem magam bikiniben mint egy bálna. Ami egyébként nem igaz, , mert 168 cm és 47 kg vagyok, , mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ne nezegezsd magad annyit a tukorbe. meg legyen onbizalmad.nem vagy (köver) vannak nagy darab emberek nok es megis bikinibe rohangalnak, csak onbizalom kerdese. 23 F
2012. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Te szegény.

Máris hallom, ahogyan nyílik a rugósbicska a női olvasók retiküljében.

Te kövér disznó! ;)

Szerintem még pár kiló elférne oda...

2012. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz kellene menni, még mielőtt elkezded magad hánytatni... Nem lesz jó vége, ha valóban így érzed.
2012. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább anorexiás vagy ehhez a magassághoz
2012. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Most ezt te vagy komolyan gondolod, ez esetben sürgősen fordulj pszichológushoz, mert anorexiás vagy, vagy csak dicséreteket akarsz hallani, hogy "jajj nem is vagy kövér", mert 168 centihez 47 kiló, az a girhes fogalmát súrolja, te fogyatékos, nem a bálnáét. Szal ezt rosszul csinálod...
2012. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igencsak sovány.Mikor én voltam ennyi,azt mondták,hogy nem mernének megölelni mert félnének,hogy összetörik a csontomat.:D Szóval..verd ki ezt a butaságot a fejeből.Hízhatsz is még nyugodtan.
2012. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bálna helyett sáskára hasonlíthatsz, de sebaj, ha felszedsz még 10 kilót, talán nőnek is néz majd valaki.
2012. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyébként akik itt támadják a kérdezőt a kategória,meg a szándékai miatt..:D

Nektek írnám,hogy lehet igazatok van,de sajna nekem vannak olyan barátnőim akik már általános iskola 6.osztályától nézték (és nézik most is) a kalóriákat,míg én vígan zabáltam a kakaóscsigát.Nagyon-nagyon számontartják a kilókat,6után nem esznek,pedig nem kövérek,sőtt,sose voltak azok...Azt meg felesleges mondani,hogy nem vagy kövér,mindig látnak valahol valami hibát..

Így hát én eltudom hinni,hogy a kérdező tényleg bálnának érzi magát a bikiniben.Hiába,hogy hülyeség...

2012. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebbe a kategóriába meg szoktak nem ide illő kérdések kerülni,mert ezt nézik a legtöbben.Ennek ez (is) lehet az oka.
2012. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt most komolyan gondolod, akkor mindenképpen keress fel egy pszichológust. Ezekkel a paraméterekkel inkább túl sovány vagy.
2012. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!