Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak nem jobb egy buli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak nem jobb egy buli akkor, ha kavarhatnak egy fiuval?

Figyelt kérdés
mert oké, hogy igy folyton elmondod, hogy jaj te csak BBBBULIZNI AKAJSZ...jo azért neked, ha van pasi is, csak akkor már ribinek tünnél, és ettöl neked a halál is jobb.
2012. jún. 12. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi van?
2012. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

lányok folyton elmondják, hogy ök csak bulizni akarnak.

ezzel szemben a végén mégis kavarnak valakivel.

mert nekik is jó, ha egy fiuval vannak.

2012. jún. 12. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jah hát, nők azok nők. buliznak, vannak pasik, akkor egyértelmü hogy kihasználják a helyzetet. nekem barátnőm van, de minden bulin bepróbálkoznak. vérükbe van az "olyan" fajtáknak..
2012. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányok egy részéről beszélsz. Normális lányok, normálisan viselkednek. A ribik, meg ribik. Nem kell ezen csodálkozni.
2012. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát volt már nem egyszer, hogy csak ugy odarántottam lányt, és megcsokoltam 1-2 percen belül, aztán el voltak hülve a barátnöi, hogy az a lány ilyet még ÉLETÉBE nem csinált.
2012. jún. 12. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés bennem is felvetődött. A mai napig nem értem igazán, mit akarnak a nők egy buliban. Tény, hogy szeretnek táncolni, sokkal jobban, mint a fiúk. Ahogy mi, fiúk is szeretünk elmenni a haverokkal jól lerészegedni, a lányok is szeretnek csak úgy táncolni.


Ezen először én is felháborodtam, hogy ha nem akar pasit akkor mégis miért jön ide? Mert férfiként magamból kiindulva, nem a zene, nem a pia és nem is a tánc az, ami vonz egy diszkóban, hanem egyedül a csajozás lehetősége. Egyszer elmentem egy csajjal diszkóba, akivel mondjuk úgy alakult valami. Ott voltak a barátnői és ők együtt órákon keresztül csak egymással táncoltak. Hiába próbáltam elhívni a csajt, már táncoltunk együtt előtte, de ő mégis a barátnőit választotta. Eléggé felbszott a dolog, hiszen nem terveztem, hogy másik lányt keressek aznap este.


Azt feltételezem, hogy mivel egy lány semmiképp se akar ribinek tűnni a barátnői előtt és valamiért azt hiszi, hogy attól, hogy táncol egy fiúval, ő ribinek számít. Ezért ha egy pasi próbálkozik nála, meg se nézi hogy néz ki, már reflexből küldi is el szerencsétlent.


Kissé ellentmondásos, hogy a lányok élvezik a bulizást, szórakozást, mégis egy ilyen szűzies férfiaktól való elzárkózást szorgalmaznak. Tegyük hozzá, vannak kivételek, akiknek az agyában már tudatosult, hogy nem elítélendő a másik nemmel ismerkedni. Sőt, olyanok is vannak akiket aznap este megkaphatsz a wcben és utána büszke lesz magára. Szóval nem általánosítom a tapasztalataimat, de tudni kell róla, hogy ilyen bugyuta paradox helyzet is van

2012. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha odajön egy srác, aki szimpatikusnak tűnik, nem szoktam elküldeni. Ismerkedek vele, aztán majd kialakul, hogy mi lesz belőle. Az biztos, hogy az első este csóknál tovább biztosan nem megyek, e szerintem az még belefér, főleg, hogy ez buliban történik. Én nem szoktam sokat inni, sőt, szinte semmit, így teljesen józan vagyok, és nekem az is fontos, hogy a fiú se legyen részeg.

A konkrét kérdésre válaszolva, persze, hogy jó az, ha valakivel elvagyunk, de néha jó "csak úgy bulizni" is mondjuk a csajokkal.

2012. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szal nézzen ki jól. én nem nézek ki jol ,ezért csak részeg nök nem küldenek el. Haverom viszon jozanon egy jozan csajt már kivitt a margitszigetre, pontosabban kiment vele a csaj, mert ez számit! ja és tök ilyen aranyos non-ribi lányról van szó, mielött bárki ugat. Gondolom az a lány is hasonloan vélekedik mint te. Csak ugye ha bejön a képbe egy igazán vonzó fiu, akkor nincs megálllás-
2012. jún. 14. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a romantikus filmeket és a népmeséket, és ne azt nézd, mit mond a csaj, hanem


HOGY MIT TESZ.


Sok társadalmi elvárás van velük szemben. Azt nézd, hogy mit tesznek, milyen férfiakhoz vonzódnak.

2012. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

felfogtam már nyugi. engem nem nézegetnek meg a lányok, csak akkor érek el valamit velük, ha bemászok az orcájukba durván. mondjuk ezt a rákényszeritést eddig a lány hazarángatásig tudtam fejleszteni. A többi fiu meg csak üüüüüüül, néééééééééz, aztán rákattan egy aranyos lány, mert:


FU DE HALNA ÉHEN AZ ÖSSZES!

2012. jún. 14. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!