Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez már a kövér kategória?...

Ez már a kövér kategória? Tetszik ez valakinek? (képpel)

Figyelt kérdés

fogytam már sokat meg mindenképp szeretnék is, de a nyarat valszeg ilyen testelkattal fogom tölteni..


nagyon undorító???

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:
Nos szerintem nem az a baj h kövér vagy ,hanem hogy nagyon csúny a böröd...én 4 gyereket szültem,és 105 kilóról fogytam 70 re ..(172 cm vagyok) most pont jó alakom van ,de a bőröm az nem ilyen,pedig edzeni csak az utolsó 10 kilónál kezdtem el..viszont nekem hasplasztikám az volt,ingyenessen megcsinálták,ha valaki sokat fogy és a hasa nagyon csúnya akkor lehet kérni tb által támogatott hasfelvarrást...mert akárki akármit mond a legtöbb gond a hassal van..nekem a 4. Gyerek után nagyon undorító volt :-)
2014. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
En szerintem egy kis futas vagy hasizom megteszi a hatasat egy evvel ezelott nekemis ilyesmi alakom volt (meg szornyubb)de kevesebbet kezdtem enni es sportoltam melle egy kicsit es most sikerult 70kg-rol 60kg-re lefogyni,de nallam az is baj hogy oroklodo a koverseg szoval...na de mindegy ez nem fontos igaz ez egy kicsit meg a koverbe hajlik de amugy gratulalok ahoz hogy mennyit fogytal! csakigy tovabb!^^ (elnezest az ekezet nelkuli irasert)
2014. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
mivel ez 2012-es kérdés ezért érdeklődnék hogy azóta sikerült lefogynod?:)képet mutatsz?:))
2014. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, sikerült azóta alakítgatni? :)
2019. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!