Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintem EZ a husis kategória...

Szerintem EZ a husis kategória. Szerintetek ez undorító? Kép lent.

Figyelt kérdés

Itt a kép.

[link]


2012. jan. 10. 06:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem husis, ez már hájas. A hasa rálóg comjára, ez nem undorító, hanem nagyon az.
2012. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Ez te vagy kérdező? Vagy más? Ő szerintem már szült, és le is adhatott már szerintem minimum egy 10 kilót, azért lehet ilyen a bőre.

Nem undorító, miért lenne az. Azt a leprára mondjuk stb(legalábbis én)

2012. jan. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez husis, akkor én vékony vagyok. A hasa durván lóg, a dereka hurkás, a combján látszik, hogy sosem tornázik.
2012. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem undorító, telt, de egészsége miatt kicsit leadhatna.
2012. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Imádom az ilyen "husis" és hasonló eufemizmusokat... vagy ennyire nincs közük az elhízott embereknek a mozgáshoz, hogy a háj és az izom (hús) közötti különbséget se tudják? Ne becézgessük már, amit nem kéne. :D

Undorítóságról meg ízlések és pofonok, szerintem elég taszító, ezzel a külsőbel tuti nem tudna tűzbe hozni.

2012. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem husis, ez hájas. Löttyedt a hasa, lóg a combja, a karja akárcsak a nagymamáé (pedig a képen lévő lány fiatal, ez látszik), azzal a különbséggel, h nem ráncos, de ugyanúgy lóg. Szóval egyáltalán nem nyújt szép (vonzó) látványt.

Szerintem a husis ilyen (jó, tudom, nem a legjobb forrásból való képek, de gugli barátom adta ki őket):

[link]

[link]

Lehet, h photoshoppolt képek, de egyik lánynak sem lóg a hája, hanem szimplán teltebbek, de így női szemmel nézve teljesen esztétikusak.

Nem arról van szó, h mindenkinek pálcikának kéne lennie, de sosem értettem, hogy egy fiatal lány miért nem ad magára ilyen tekintetben. Nem koplalni kell, hanem mozogni, sportolni. És ez nem csak a kinézet, hanem főként az egészség és a jó közérzet szempontjából lenne fontos.

2012. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
EZ nem husi. Ez kövér.
2012. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

A husisnak a nevében is benne van, hogy HÚS, tehát nem ZSÍR. A kérdező linkjén a nő ZSÍROS, HÁJAS, szerintem egyáltalán nem vonzó (az alakja).

A husis szerintem az, akin van pár plusz kiló, de semmijük sem lóg és a bőrük sem löttyedt. Ismerek jó pár olyan, évek óta sportoló nőt, akik cseppet sem löttyedtek, de az átlagnál vastagabbak. Na ők a husisok, vagy szebb szóval: teltkarcsúak :) Ők igenis jól néznek ki, de a belinkelt nő cseppet sem...

2012. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok, mégis miért kell lepontozni azt, ami nyílvánvaló? A kép tanusítja, hogy kövér! Nem is kicsit! Mindenkinek fáj az igazság?


Jól van, akkor tessék! Gyönyörű és szexi, topmodell alkat!

2012. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
mindjárt hányok
2012. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!