Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki műkörömmel a...

Hogy szedjem ki műkörömmel a kontaktlencsét? Már 8 hónapja van kontaktlencsém és most szeretnék csinálni műkörmöt mert csúnyák a körmeim. Feltettem egy műkörmöt és megpróbáltam kivenni, de nem megy. Most hogyan vegyem ki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
muszáj 20 centi hosszú körmöt csinálnod??
2012. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én normálisra méretüre gondoltam. Nem 20 centisre.
2012. jún. 14. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
más technikával kell kivenni. simán megy 3-4 centissel is, nekem az van, és megy vele.
2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam más hogy is de nemtom kivenni, mert állandóan a körmöm a szememhez ér. Félek hogy kiszakítsa a kontaklencsémet.
2012. jún. 15. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szemorvosom nem is engedi mert rengeteg fertőzést össze lehet szedni. Nem akartam elhinni de egyik bnőm nemrég rosszul járt. Olyan fertőzést szedett össze hogy most egy jó ideig nem hordhat lencsét. Valószinű a körmét kezét nem tudta megfelelően megmosni...
2012. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem is kontaklencsém van.

Attól félsz h kiszakítja a lencsét?! Sztem az lenne a legkisebb gondot..nem ajánlott a műköröm a lencséhez! Egyrészt mert nagyon könnyen megsértheti a szemed! Másrészt pedig fertőzést vihet fel,ahogy az előző is írta..sztem gondold át,és vagy old meg vagy válassz..bocs

2013. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!