Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi van? Nem értem hogy mért...

Mi van? Nem értem hogy mért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú a történet, az van hogy az osztályban van egy lány és neki akkora kannái vannak hogy.... és vagyok én akinek vannak cicijei csak még kicsit kicsik csak muszáj felvenni melltartot mert akkor a polókon nagyon látszik hogy nincs rajtam semmi csak a poló ... és az a baj hogy eddig még nem találtam olyan melltartót , hogy egykissebb méretben ne legyen push up , még kise tudom venni mert alapból úgy van megcsinálva , de nekem ezzel semmi gond mert kicsit nagyobbnak látatja a cicimet csak az a baj hogy nagymellű csaj azt hiszi - azt terjeszti rólam hogy tömöm a melleimet. De ez egyáltalán nem igaz, csak más képp hat a push up os melltartó ! Mit csináljak !!!

2012. jún. 14. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Semmit nem tudsz csinálni...szard le
2012. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan már. Te akarod nagyobbnak láttatni a melleidet a push-up melltartókkal, akkor ne csodáld, ha szembesítenek vele, hogy csalsz :)

Mert az ne mondd már, hogy nem tudsz se sportmelltartót, se egy sima topot (bustiert) felkapni a pólóid alá, csakis kizárólag push-up melltartók jók rád...

2012. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akard nagyobbnak láttatni a melleid, mint amekkorák.
2012. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már békén!Miért ne mutathatná nagyobbnak mint amilyen? Ha neki így jó?! És ez nem csalás!Ennyi erővel akkor az is csalás ha valaki szoliba jár mert a barna bőr köztudottan vékonyít, vagy az is csalás fodros fürdőruha felsőt választ mert az is nagyobbnak láttatja a mellet!
2012. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!