Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem ma egy M. A. G világító...

Vettem ma egy M. A. G világítós körömlakkot. Ez csak UV fénynél világít? Vagy sötétben is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
ha az van ráírva,hogy UV akkor értelemszerűen, igen :)
2012. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs rá írva semmi,csak az h világítós. Ez egy átlátszó lakk,ami elvileg világít csak nekem még valahogy nem kezdett el.
2012. jún. 15. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy "világítós" körömlakkot (Miss Sporty) színtelen, használtam már párszor, de még nem volt alkalmam látni, hogy világítana. Értelem szerűen akkor csak UV fénynél világít. És hol van egyáltalán UV fény?
2012. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
UV fény csak discoban van
2012. jún. 23. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. :D Uv fény hol van? szoli, az a lámpa is uv-s amivel a zselés körmöket szárítják, neoncsöveket magában is lehet kapni. nekem van :)

disco, kissebb bulizóhelyek pub-ok.

2012. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azért nem világít,mert így kell használni:

1. Veszel egy teljesen milyen márkájú neon színű körömlakkot,és befested vele a körmöd.

2. Ha megszáradt,2RÉTEGET teszel abból az átlátszó mutyiból,majd esetleg körmösnél megkérdezed,hogy a körömlakkodat "meg UV-ztathatod-e,, mert csak UV-fény hatására reagál a szer. De csak egyszer kell,és utána világítani fog. Nekem bejött.Csak majd amikor lemosod,utánna fertőtlenítsd le a kezed! És amikor újat raksz fel,megint meg kell Uv-ztatni! :)

2013. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!