Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amway-ből ismert Peter Island...

Amway-ből ismert Peter Island termékekéhez hasonló illat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezeknek a napvédő szereknek az illatát, leginkább a kókuszhoz tudnám hasonlítani...de nem tudom pontosan hogy mi is ez. Valakinek nincs valami ötlete? Szeretnék hasonló illatú parfümöt de azt se tudom hogy pontosan minek az illatát is keresem...
2012. jún. 15. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit az összetevőikről tudok (fenn van a honlapon, magad is meg tudod nézni):

30-as faktorú Naptej: A-, E- és C-vitamint, valamint aloe verát tartalmaz.

Napozás utáni bőrápoló tej: A-, B-, E- és C-vitamint, aloe verát, kakaóvajat, ilipevajat és kókuszdióolajat tartalmaz.


Fogalmam sincs, mi az az ilipevaj.


Miután a naptej meg a napozás utáni bőrápoló tej, nem illatszerek, így szerintem erről többet nem fogsz megtudni. Olyat aligha gyártanak bárhol, hogy Perter Island naptej illatú parfüm. Ha a kókuszra emlékeztet téged, akkor azokat a parfümöket keressd, amelyekben kókuszillat van. Illetve, amikor parfümöt keresel, akkor vigyél magaddal egy naptejet, és úgy hasonlítgassd. Esetleg rákérdezhetsz annál, akitől a naptejet vetted, hogy tud-e illatmintát mutatni. Az Amwaynek ugyanis vannak parfümjei is.

2012. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötleteket adtál!
2012. jún. 28. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen. Ha bármiben tudok még segíteni a témában, írj privátot.
2012. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!