Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "jellegzete...

Mit jelent az hogy "jellegzetes az arcod"?

Figyelt kérdés
Sok ember mondta már nekem hogy "neked olyan jellegzetes az arcod" ez mit jelent? Nem érzem magam se csúnyának, se szépnek, de nem értem miért lenne jellegzetes?
2012. jún. 15. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagy átlagos, hogy bárkivel összekevernek az utcán. biztosan van valami különleges az arcodban.
2012. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

> de nem értem miért lenne jellegzetes?

Könnyen megjegyezhető, könnyen felismerhető.

2012. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nem akarnak megbantani es igy mondjak hogy nem vagy szep... bocs.
2012. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Brad Pittnek meg Arlond Schwarzeneggernek is jellegzetes az arca. Ez nálam egyet jelent a karakteressel. Ez lehet csúnya is meg szép is.
2012. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt jelenti,hogy nincs minden 2. emberkének ilyen arca,tipikusan csak neked van ilyen arcod és ez lehet jó,vagy rossz.
2012. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy jellegzetes. Egyedi. Ezt szerintem azért mondják, mert szépnek gondolják, de amúgy nem minden jellegzetes arc szép.
2012. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Karakteres, egyedi
2012. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lepontoztal. ez az jelenti total ronda lehetsz. a jellegzetes arcuak csunya taboraba tartozo! hoppa! ez van.
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, sajnos a többiek pontoztak le téged...Hát van ilyen, ők is tutira rondák lehetnek...Ekkora logikát, ne haragudj...

És nem érzem magam rondának, sosem mondta senki...közben rákerestem googleban is és azt jelenti karakteres...vagyis könnyen felismerhető ahogy írták...

Különben meg elég gyenge lehet az önértékelésed ha ennyire kiborulsz azért mert lenullázzák a válaszodat, ami a világon semmit nem jelent.

2012. jún. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!