Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az nagyon feltünő ha 13...

Az nagyon feltünő ha 13 évesen mükörmöm van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szoldid mükörmöt pl ilyet: [link] .Természetesen csak a nyári szünetben.Szolidan öltözködöm nem hordok magassarkút.Remlém nem gáz..mert nem akarok hogy hülyének nézzenek.

2012. jún. 16. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

sztem gáz....olyan lánynak néznélek aki hamar fel akar nőni, és mindig idősebbnek próbálja magát feltüntetni...szerintem 13 évesnek nem való semmilyen műköröm, max körömfesték....

19L

2012. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Én biztosan egy kis lotyónak néznélek... De te dolgod... Szüleid egyáltalán megengednék???
2012. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
fesd ki inkább valami feltünő színnel most különben is ez a divat és ez nincs is korhoz"kötve", szerintem ne csináltass, drága is és nem neked való még na meg nem is divat már jobbak szerintem ezek a pink/narancs/kék színek :)
2012. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Csatlakozom a többiekhez.
2012. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Istenem,gyerekek..

Nyári szünetbe mégszép hogy lehet,nagyon szép kis szolid,a lányom osztálytársa 12éves és feketére festi a körmét(ez már gáz)

2012. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
en is inkabb kesobbre szavazok, mert tonkreteszed a kormeidet. de ahyog gondolod.
2012. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem gáz, inkább csak szép.
2012. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fesd ki inkább, majd később pár év múlva tetethetsz fel műkörmöt!
2012. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Figyu!

A te körmöd! Ha szeretnéd, felesleges ilyen kérdést feltenni!

Szerintem:

egyáltalán nem gáz. csak vigyázz, mert ha belenyúlsz valamibe és betörik az eléggé kellemetlen! :S

nem néznek hülyének. szerintem az ilyen egyszerű műköröm szolid, elengás, csinos. nyugodtan csináltass, HA anyud megengedi.

nekem ált. isk. 6. év végén volt fennt ragasztott körmöm, de nem szóltak érte. persze mindig volt pár irigykedős oltogatós lotyó, de magasról le vannak sajnálva! ;-))

2012. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöma kommetteket megfontolom amit írtatok bár lehet nem is lenne érdemes megcsináltatom...
2012. jún. 17. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!