Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sos! Kezemen nagyon feltűnő a...

FöldreSzálltAngyal kérdése:

Sos! Kezemen nagyon feltűnő a szőr, le akarom epilálni, de azt mondják nem lesz jó később. Tényleg ne epiláljam le?

Figyelt kérdés
De annyira csúnya,nagyon zavar,az se jó ha kiszőkíttetem(bnőm tapasztalata) és az epilálás lett volna nekem jó megoldás,de nem ajánlja senki h jó lesz:/ Pedig attól kikopna a szőr,nem? Mit csináljak vele?:/ Előre is köszi a válaszokat:)

2012. márc. 26. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy utána nem lesz jó? Nyugodtan epiláld vagy gyantázd, majd szépen ritkul az évek folyamán.
2012. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én epilálom,2hetente-havonta..valóban ritkul,de a selymes bőrt kicsit érdessé teszi,mert grízessé válik(kis rücskös darabkák a bőrön,nem látható,csak érezhető). De nem bánom, és azóta is csinálom:) (kb 2-3 éve)
2012. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont most epiláltam le a karomat:D

Amúgy én is csak ajánlani tudom, előtte kend be testápolóval, így annyira nem fog fájni, majd később zuhanyzás során bőrradír,utána neogranormon, propoliszos krém, avgy aloevera gél, így nem lesz "rücskös" a bőröd és sima marad. Plusz a szőrszálak is gyengülni fognak és kikopnak egy idő után.

2012. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg borotválom a karomat, bár nagyon szerencsés vagyok mert egyáltalán nem lett erősebb tőle sőt...És elég olyan 2-3 hetente leborotválni,de még akkor sem feltűnő, mert szőke és gyenge a borotva ellenére :) Nem tudom h vajon másnak hogy hatna a borotva de nekem tényleg nem erősödik tőle, és lassan nő vissza :)

20L

2012. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez nem szerencse, csak egy tévhit, a borotvától nem erősödik a szőr, csak gyorabban fog nőni. Viszont ha olyan szőke és gyenge a karodon a szőr minek egyáltalán leszedni?
2012. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Holnap le is epilálom:)
2012. márc. 26. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert engem zavar ha szőrös hiába gyenge és szőke. De mondom nekem gyorsabban sem nő tőle :)
2012. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!