Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyire használtok a...

Ti mennyire használtok a facebook-ra feltett képeitekhez photoshop-ot (lent bőv. )?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy mondjuk leszedtek egy nagyobb pattanást, bőrhibákat javítotok, vagy van, aki még az alakján is javítgat? Ki mennyire használja?
2012. jún. 17. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben, még a myvip idején retusálgattam a pattanásokat, de erre már nem igazán van szükségem. Úgyhogy csak a vörös szemet szoktam kipöttyinteni. Meg van 1 db képem, amin szerkesztgettem, így fekete-fehér lett. jah, meg néha, mikor idétlenül van fényképezve, akkor körbevágom, hogy a lényeg legyen középen. Ennyi, mást nem szoktam.
2012. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 sweetsugar ***** válasza:
100%
Nagyobb pattanásokat szoktam kiretusálni,meg vörös szemet,de csak ennyit:)Szerkeszteni,meg csak a kép méretén szoktam,maximum fekete-fehér,szépia.
2012. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is. Én úgy vagyok vele, hogy az olyan retus jó, hasznos, ami olyan dolgokat tüntet el, ami alap esetben nincs rajtam. Ilyen egy nagyobb pattanás, seb, kékzöld folt, stb. Ennyi fér bele szerintem. Alak korrekció (has kicsinyítés, mell nagyobbítás) nagyon hülyeség szerintem, ezzel is sokan élnek állítólag.
2012. jún. 17. 21:53
 4/13 anonim ***** válasza:
én egyáltalán semmit nem szoktam,max fekete-fehérbe szépiába rakom és ennyi a max amit csinálok....egyik osztálytársam a combját kicsinyíti a képeken.....némelyiken a mellét is felturbózza...
2012. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az olyan hülyeség.. mi értelme? A bőrhibákat megcsinálni OK, mert azok egyszer vannak, egyszer nincsenek..

De az alakját.. az osztályban meg gondolom úgyis látják, hogy nem is úgy néz ki..

2012. jún. 17. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Én soha semmit nem szoktam csinálni a képeimmel, csak ahogy alkészült, úgy rakom fel, mert szerintem úgy is jók. Amúgy is jobban szeretem ha a valóságot tükrözi, mert nincs értelme retusálgatni, úgyis tudják milyen vagy a való életben és ha pl meglátnának engem képen egy nagy mellel, a valóságban meg kicsi hát nemtudom de szerintem elég gáz...
2012. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is csak sebeket, pattanásokat, esetleg van, hogy taaz.com-mal rakok fel szempillát, ha épp nem voltam sminkelve, de amúgy jó kép.

Meg ha a háttérben van vmi nem odaillő (szemetes kuka, ilyenek), akkor kiszedem.

Ha halvány a kép, akkor kontraszt, meg színek.

Az alakomat nem szoktam piszkálni, az már nem én vagyok xD

2012. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem szerkesztem. Ha nem sikerül rólam jól a kép, nem teszem fel.

Ha meg van egy jól sikerült képem, akkor felteszem, ennyi. Mondjuk én alapból nem az a fajta vagyok, aki kényszeresen hetente cserélgeti a profilképét, úgyhogy ha egy évig nem sikerül alkalmas kép, akkor így jártam. :D

Amúgy inkább egy pattanás legyen a képen, mint a retus, mert naaaaaaagyon pocsékul retusál az összes ilyen ismerősöm. :D Azért a PS-t használni (jól) nem kis tudást igényel. Sokszor többet rontanak a képen. :D De hát kinek mi, úgy is tisztában vagyok vele, hogy néznek ki élőben, szóval pont nem érdekel, milyen a képük. :D

2012. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért egy pattanást leszedni nem igényel húdenagy hozzáértést! :D Bár biztos vannak antitalentumok. :)
2012. jún. 18. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:

én minden profilképen szerkesztek, mert a profilképnek jónak kell lennie:) hol a színeffekteket, de van amikor pattanásoktól szabadulok meg. viszont nem lépem át a fail határt, nem akarok nem kutyára meg napiszarra kerülni:)


a profilképek kivételével az összes többi képemet nyersen teszem fel, a profilképnek az a lényege h jól nézzen ki, a pillanatképek meg nem lesznek az igaziak ha megszerkesztik őket.

2012. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!