Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön ha egy...

Fiúk, nektek bejön ha egy lány kicsit duci?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén megmondom , nekem nem!

20 F

2012. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
nekem nem:/
2012. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
rohadtul nem
2012. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszik. Legyen picit husis, de ne kövér vagy duci.
2012. jún. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Inkább legyen egy kicsit duci egy lány, mint csontváz, vagy izompacsirta.
2012. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tegnap 22:27

A csökkentett értelmi képességekre utaló tartalmi résztől eltekintve, neked nem tanították meg, hogy kérdésre nem válaszolunk kérdéssel?...

2012. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, fújjad csak a sajátodét...

A kövér nő (pl 120 kiló tömény háj) többségnek nem vonzó, nekem sem.

De a kicsit duci alatt én pl egy ilyenre gondolok:

[link]

Nekem erről nem jut eszembe sem viziló, sem más állat, az annál inkább, hogy az ágyban miket lehetne vele művelni...

(Ez a tehenezés, vizilovazás, disznózás még általános suliban elmegy, felnőtt ember általában nem ennyire primitiív. Mármint normál esetben. Az iróniát nem erre használják, kicsit fogalomzavarod van, öcsi... Mellesleg az ízlésed egy dolog, amit ki lehet fejezni úgy is, hogy nem sértesz vele másokat. A többieknek sikerült érdekes módon...)

2012. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

véletlen valami szexkamera képét linkelted ide

a sértés az jó, mert talán magába száll és megpróbál rajta változtatni, akárhogy is nézzük, túlsúlyosnak lenni nem egészséges, arról nem is beszélve, hogy én az ilyen megjegyzéseimen jókat nevetek

2012. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha valaki a saját hülyeségén röhög. Az még inkább, ha nincs benne társa.

Én jót linkeltem, ahányszor megnyitom, Carmella Bing van rajta.

Ha te vagy béna, az nem az én problémám.

Az írásodból ítélve ez egy 16 éves szintje. Ha annyi vagy, akkor elnézem neked...:-D

2012. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgymond a szexuálisan izgató kategoriába belefér-nek számít. NEm a duci lányok a legjobb, nem az a kedvencem, de néha kifejezetten jó egy pihe puha duci nagymacskára is élvezni. Carmella Bing az én farakamat is nagyon izgatja, főleg mióta meghízott, elképesztően szexisen néz ki. Régen sokkal szebb volt csinosan nyilván, de most kb két perc alatt már jön a farkamból a nedvesség, annyira áll a pö-csöm rá. Egyszerüen kész vagyok azoktól a hatalmas fogós combjaitól, fenekétől, és alapból pedig gyönyörű nő, főleg arcra. Az ilyeneknek nagyon elnézhető ha meghíznak, nagy anyamacivá válnak.
2012. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!