Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a farmert. Milyen...

Utálom a farmert. Milyen stilusban tudnák igy öltözni? S . O. s

Figyelt kérdés

mindig fekete nadrágban vagyok. igaz van egy nagyon tucat semilyen egyszinü kék de ár nagyon utálom öket.mindig ugyanabba vagyok pár éve.persze ha kiszakad mindig ugyanazt a gatyát veszem meg. a farmert is csak azért vettem látszotjon némi változatosság :( a sportcipöket is utálom . tornacsukába járok mást fel se tudok venni. igaz azt is unom . 11 éves korom ota hordok tornacsukát . mindig. csak nyáron veszek telitalput föl. cipökben magasarkukat imádom . és ruhában is ha választhatnák nagyon nöiesen öltöznék. szerintetek mi legyen mi a tanácsotok? igy nagyon nem érzem jol magam a börömben. van ötletetek milyen stilusba öltözzek? minden hasznos ötletet elöre is nagyon köszönök.

18 l



2012. jún. 17. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne választhatnál?ha az tetszik légy nagyon nőies, elvégre nő vagy.
2012. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy kijavítalak de azt úgy mondják helyesen (ebben a szövegkörnyezetben hogy "tudnÉk"...


Miért nem mész el egy plázába és próbálgatsz mindenféle ruhákat , mindenféle stílusban? Igy , hogy nem tudjuk hogy nézel ki baromi nehéz bárit is tanácsolni...

20L

2012. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi baj én irtam félre. külsömröl annyit hogy 158 cm és 52 kg vagyok. szöke haju kék szemü porcelán fehér böröm van
2012. jún. 17. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A farmer már tényleg elég unalmas tud lenni, szinte mindig mindenkin az van. Viselj akkor más nadrágokat, vászonnadrág, szoknya, ruhák. Ha nőiesen szeretnél öltözni, akkor tedd meg! 18 éves vagy, ebben a korban már lehetsz igazán csinos, szolidan elegáns mindig. Ha ezt szeretnéd és ez a stílusod. Bemész néhány üzletbe és rengeteg szép színes blúzt, nadrágot (nem farmer!), ruhákat, blézereket, ingeket fogsz találni. Vannak szép, kényelmes magasabb sarkú szandálok, cipők, amiket felvehetsz. Hordj kiegészítőket: nyaklánc, karkötő, fülbevaló, de a kevesebb ezekből néha több. Rengeteg sok nőies, elegáns táskát kapni. Lapozz át pár divatmagazint vagy csak neten nézgelődj és biztos kapsz ötleteket.
2012. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsonak. tudsz boltot vagy egy jo turkálot ahol szép ruhákat lehet kapni?
2012. jún. 18. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Hallod, én is mindig ugyanazt a fekete csőgatyát veszem meg, az van rajtam állandóan! Kb. 4 éve! :D Viszont most találtam egy nagyon jó narancssárga nadrágot, és egy egyszerű fekete pólóval nagyon jól néz ki. El sem hittem.

Szerintem menj el vásárolni és minél több mindent próbálj fel, amire egy kicsi esélyt is látsz.

Egyébként én ezen az egyszerű stíluson kívül a fűzőket, platform cipőket kedvelem.

[link]

[link]

[link]

Talán tetszeni fog neked is!

2012. jún. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
H&m, Pimkie... 22-én jönnek a leárazások, vegyél célba egy plázát!
2012. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!