Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég szép 13 éves széparcú...

Elég szép 13 éves széparcú vékony barna haju, kék szemű lány vagyok és kedves, csinos, nem vok hisztis se féltékeny tipus, okos (fogjuk rá) És mégis a ronda hülye, bunkó fiúknak tetszem! :S! De a szépfiúk meg rám se hederítenek! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim nem éppen szépek és nekik van barátjuk és még szép is a pasiuk! Nem vagyok az a otthonülő tipus, minden baromságba benne vok, tán lehet hogy az a baj hogy emos vok?? Nem annyira látszik meg rajtam csak a hajamon egy icipicit! de már mindenki elfogadott így (van pár kivétel)!!!!
2009. júl. 5. 20:51
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
56%

na jött a kék szemű herceg egy válasszal :) mekkora egóm van mi?:D na csak hülyülök.


szerintem még találhatsz bárkit hiszen csak 13 vagy. fog még akadni egy "szép fiú" nyugi.

2009. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Szépsségednél már csak a szerénységed nagyobb :)
2009. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Ez pont jó,maradj is ilyen,de azért remélem nem vagy túl vékony!:) Ne aggódj én is a hülye,bunkó fiúknak tetszem:S vannak köztünk nem magyarok is(gondolom érted)...

Ne aggódj,majd eljön a te időd,amikor a helyes,normális srácoknak fogsz tetszeni.Amúgy ilyenkor a fiúk még olyan éretlenek,a nagyobbaknak meg egy 13éves még kislány.Egyébként is van még időd,ne aggódj!:)

14/L vagyok és a korosztályomban elég sok az éretlen,de az idősebbeknek meg(15-16) van csajuk,vagy nem tetszik(leginkább belső tul-ra gondolok).

Kitartás,majd téged is észrevesznek a helyes,normális srácok!

2009. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
47%
aki akar helyes pasit látni az dbjon egy e-mailt nekem ;)
2009. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Félelmetes, mikor 13 éves emós görcsök képesek magukról szuperlatívuszokban beszélni... Hajrá egó, hajrá szerénység!
2009. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszike nektek!
2009. júl. 5. 21:04
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
az a baj h emo vagy:S
2009. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de nem látszik meg nnyira csak a hajamon!!!! És nem vágdosom magam és nem is akarok öngyi lenni!
2009. júl. 5. 21:18
 9/22 anonim válasza:
94%

szerintem 13 évesen nem kellene erőltetni ezt a pasis dolgot. nem hinném h egy normális 16-17 éves leállna egy 13 éves lánnyal, akár mennyire is érett mivel " kislány" lenne az ő szembe. figyelj, nem kell sietettni, én is sok ideig abba a hitbe voltam h lekéstem ey csomó midnenről, de megértettem, hogy nem.. lehet h a barátaid befolyásolnak és taszítanak ebbe a felfogásba. amugy meg ha télleg jófej vagy és nem utolsó sorba nem vagy az a lepukkadt kinézetű sem, akkor ugy is rád talál majd az első nagy szerelem idővel.

*megjegyzem h olyan nem létezik h emos.. csak olyan h emo.. és miért vagy emo különben? azért mert most ez a divathullám kapta el az országot jobbára 2éve? istenem -.-" (..) nemtudom tudod -e hogy emo.. az az emolution angol szóból ered aminek jelentése érzelem, leginkább az öngyilkosjelöltek, a mélyendepressziós és a homokosok( nem akarok senkit megsérteni ezzel a kifejezéssel) szokták magukat annak vallani. akkor te most melyik vagy a 3közül? rád is rádnehezedik a világ fjdalma? nem adnak otthon enni? netán éhezel? vernek otthon? részegek a szüleid minennap? vagy mi? kell 2 napot várni a legújabb emo cuccra? kiscsillag.. remélem most jobban felfogtad a szó jelentését.. és így dobálozol ezzel a szóval.

2009. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
az a baj h EMO vagy. akár láccik akár nem.
2009. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!