Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közvetlenül fogorvosi kezelés...

Mira0330 kérdése:

Közvetlenül fogorvosi kezelés (érzéstelenítő injekcióval) után jobb orrpiercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta tervezem, hogy kiszúratom az orrom.Most jöttem haza a fogorvostól, és pont ott zsibbasztotta el az orrom, ahova a piercinget szeretném. Szerintetek, ha most gyorsan /míg az érzéstelenítő hat/ elmegyek a szalonba, akkor fájdalommentesebb lesz a szúrás? :)

2012. jún. 19. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Utána rosszabb lesz. Egyébként nem tudom miért fosol annyira. Egyáltalán nem fáj az orrpiercing. De ha annyira para vagy. Menj el kozmetikushoz, és lövesd át fülbelövővel. Egyáltalán nem fáj vele.:) Viszont csak fülbevalót tud belőni. Szóval szemöldökcsipesszel kell kiszedni alulról a fülbevaló hátulját.
2012. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már túl vagyok a szúráson :)
2012. jún. 19. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
fájt? milyen érzés? mire hasonlít az érzése? bocsi h ennyit kérdezek csak nagyon szeretnék én is csináltatni csak nagyon nem bírom a fájdalmat :D
2012. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem fáj, én is paráztam tőle pedig felesleges. inkább egy kis nyomást fogsz érezni és kellemetlen amikor áthúzzák a piercinget de nem mondanám hogy fáj. barátnőm azt mondta jobban szorította a kezem mint én az övét :D
2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!