Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha borotválom a lábam, tényleg...

Ha borotválom a lábam, tényleg gyorsabban és erősebb szőr nő rajta?

Figyelt kérdés
14/L
2012. jún. 19. 13:29
 1/10 anonim válasza:
27%
Sajnos igen, úgy, hogy igen epilláld vagy gyantáztasd. 16/L
2012. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de úgy látszik, mintha így lenne.

Gyorsabbnak azért tűnik, mert ha kitéped, akkor a gyökerétől kell újra nőnie, ha borotválod, akkor csak a bőröd felszínétől.

Erősebbnek azért látszik, mert ha kitéped a szőrt, akkor hegyes véggel nő újra, ha vágod, akkor tompa véggel, ami vastagabb.

Sűrűbbnek pedig azért tűnik, mert a borotvált szőr egyszerre nő újra, ha tépkeded, akkor pedig különböző ütemben, ahogy magához tér a hagyma.


Ha alig van rajtad szőr, borotválhatod, ha sötét és erős szőrszálaid vannak, és sok, érdemesebb epillálni vagy gyantáztatni.

2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az genetika, kinek mennyire erős a szőrzete, azon a borotválás nem ront és nem javít.
2012. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Felejtsétek már el ezt a hülyésget !

2012. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem !
2012. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
eléggé világos a "szőrszínem" xD szóval hogyha rendszeresen botorválom is rendben lesz?
2012. jún. 19. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd már meg nekem, hogy a genetikádon egy hülye kis műanyag darab miért változtatna ??
2012. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, anyám mondta xD
2012. jún. 19. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én alapból szőke vagyok, a lábamon is szőke a szőr. Kb 7-8 már, hogy borotválom és mindig szőke szőr nő vissza. Télen ha nincs pasim és nem szedem le hetekig, akkor ugyanaz a puha szőr jelenik meg a lábamon. Nem változik a borotvától. Ez nagyon elcsépelt sztereotípia.
2012. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen genetika. Amely mint a külső jegyekben, mint a mentális jegyekben sajnos adottság alapú azaz öröklött.
2014. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!