Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire kell az acélbetétes...

Mennyire kell az acélbetétes bakancsot befűzni mielőtt felhúznám?

Figyelt kérdés
Arra gondolok konkrétan hogy ha végig be van fűzve nem tudom felhúzni a lábamra.Ha csak félig befűzöm akkor fel bírom viszont macerás minden viselet előtt babrálni a cipőfűzővel :) A másik kérdésem hogy amit kaptam a boltba hozzá fűző az nekem kicsit rövidnek bizonyult legalább is az utolsó 2 sorba nem jut a fűzőből.a cipőfűző 150 cm kb a bakancsom 10 soros.

2012. jún. 19. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél bele hosszabb fűzőt cipőkellékesnél biztosan kapsz.


És ha már hosszabb a fűző, akkor megteheted azt, hogy nem fűzöd ki totál, mikor leveszed, hanem csak kilazítod. Azaz a lyukban marad, de... Szóval érted. :)

Így mikor visszaveszed, csak meghúzogatod a fűzőt, megkötöd és kész, nem kell babrálgatni a befűzéssel.


Szóval az első lépés legyen egy új fűző!!!

Nem tudom, 10 soroshoz mekkora kell, de ha a 150 centis rövidnek bizonyult, akkor én szerintem 200centiset vennék. Max. ha ez meg hosszú, körbetekered, de legalább rendesen tudod használni.


Remélem, segítettem!!!

21N

2012. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sokat segítettél és köszi a gyors választ :) Amúgy Steel márkájút vettem tudom hogy ez az egyik leggyengébb márka de sajnos nem volt 28000 Ft-om a többire.Remélem azért 2 évet kibír :)
2012. jún. 19. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta ezt a hülyeséget, hogy az a leggyengébb márka?? Nekem 6 évet kibyírt(szinte állandó hordás mellett), azután is csk a talpa kopott laposra, ezért veszem fel csak ritkán, amúgy kifogástalan állapotban van:)! Most is ilyen fajtát vennék, ha bakancsvásárlásba fognék.
2012. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát körbe kérdezgettem itt-ott illetve itt is olvasgattam róla amit találtam és a válaszolók 70% azt mondta hogy hamarabb tönkre megy mint a többi.De nekem speciel tetszik főleg a felfelé álló orra :)
2012. jún. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!