Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen olaj,...

Létezik valamilyen olaj, egyéb gezemice, amivel gyorsithatom a szemoldokomnél a szorszálak novekedését?

Figyelt kérdés

Sokàig magamnak szedtem a szemoldokom, de valahogy furcsànak tartottam, nem volt szimmetrikus a formàja, igy 3 hete elmentem egy kozmetikushoz, aki rendesen egy szornyet csinàlt belolem, a jobb szemoldokom vékony kifli alakura szedte ki, a bal oldalit pedig egy egyenes vonalra , igy most ugy festek, hogy van egy félholdam a jobb szemem folott, a bal oldali pedig Kormendi Jànos-szeru bozont..3 hete nem nyultam hozzà, de a jobb oldalon alig akarnak visszanoni azok a szàlak, amelyekhez anno én is hozzànyultam. Nincs valami modszer amitol gyorsabban none vissza? Amig nem nézek ki ténylegesen ugy, mint anno Brezsnyev, addig nem akarok kozmetikushoz menni, mert nem lesz normàlis, szimmetrikus a ketto :(:( ( Addig pedig napszemuvegben jàrok a pékhez is...)

Valaki volt màr velem hasonlo helyzetben, mit csinàlt??


2009. júl. 6. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi arc az esetek többségében nem tökéletesen szimmetrikus, így a 2 szemöldökünk sem teljesen egyforma. (Bár ez nem hiszem, hogy vígasztal téged:) ) Ráadásul lehetnek olyan szálak, amiket ha kiszedtél, sajnos nem is nőnek már vissza.

Kifejezetten olyan dologról nem tudok, ami a szőrnövekedést gyorsítaná. De a Revalid kapszula, amit szépségvitaminként tartanak számon, állítőlag nem csak a hjnóveke4désre hatásos, hanem a szőrszálak is erősebbek lesznek.

De szerintem ennyit nem ér az egész, és nem is biztos, hogy a szemöldöködre is jó lenne. Ha 3 hete csináltattad, akkor lassan kezd majd kinőni- szerintem szeptemberre már normális szemöldököd lehet :)

Ja, szerintem keress inkább egy másik kozmetikust, lehet, hogy nem is lett volna rossz a szemöldököd, csak ő barmolta el.


Egyébként mi az a "gezemice"? :) Vicces kis szó, de nem ismerem :)

2009. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:à A gezemice azt hiszem a gasztronomiàval hozhato osszefuggésbe, de a kornyékemen sokat hasznàltàk màs kontextusban is, amikor valami lottyrol, folyadékrol, " izérol" beszéltunk..


A szemoldokomre visszatérve, nàlam sajna jol làthato volt a " baki", és van egy eros gyanum, hogy a koràbbi akcioimnak koszonhetoen pont a jobb oldalon nem fog visszanoni, vagy csak jopàr honap mulva..

DE: ma eldontottem, hogy nem megyek kozmetikushoz, mert az eltelt hetek utàn kezd a szemoldokom visszatérni az eredeti, természetes formàjàra ( ami kb kozepesen vastag) és SOHA SENKI nem fogja nekem ujra vékonyra kiszedni, a jobb oldali szemoldok pedig....hjjjajjj...pont az a gàz, hogy onnan hiànyoznak ( még) szàlak, ahonnan indulna az iv felfelé a szemkozép magassàgàba, igy az lesz, hogy még egy hetet vàllalok és ijesztgetem igy az embereket,aztàn csak azokat a szàlakat amelyek kilognak a természetes ivbol kiszedem, ceruzàval belovom hogy az orrnyergem és a szemoldok vége hol kezdododjon, aztàn a kritikus részre ceruzàt hasznàlok majd, " feltoltom"...

Ma reggel ki is probàltam szemceruzàval, milyen lenne, és azt kell mondjam, elfogadhato lesz az eredmény...

2009. júl. 6. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ricinus olaj. gyógyszertárban kapható, párszáz forintért. szempillaspirállal kend fel(előtte mosd ki) nekem a szempilláim is nőttek tőle
2009. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tényleg az lesz a legjobb, ha hagyod kinőni a természetes szemööldökformádat, és csak azokat a szálakat szedegeted ki, amik nagyon "elkallódnak". Nekem a kozmetikus azt tanácsolta egyszer, hogy a felső vonalat ne piszkáljam, csak az alsó részről szedegessem ki az oda nem illő szálakat. Egyébként így sokkal jobban fogsz járni, mint egy ceruzavonal vastagságú, természetellenes szörnyedvénnyel :)

Amúgy ha már csak kicsi foltocskák vannak, ahol nem akarnak kinőni a szőrszálak, ott szemöldökceruzával szépen ki tudod tölteni a hézagokat. Úgy csináld, hogy ne egy vonallal gyorsan megrajzolod, hanem sok kisebb húzással töltöd ki a pucér foltocskát.

Remélem már nem kell sokáig ijesztgetned :)


(Nagyon mókás kis szót tanultam egyébként tőled :) Azóta mosolygok rajta) :)

2009. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gezemice az a kenyérlángos. Attól nem nő a szemöldököd.
2009. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!