Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15lány vagyok, nincs derekam,...

15lány vagyok, nincs derekam, de ezen kívül az alakom mondhatni tökéletes. Szerintetek ez nagyon gáz, ha egy tini lánynak nincs dereka?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat tudnék csinálni,h szebb legyen a derekam,illetve izmosabb a hátam?
2012. jún. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A derékra vontakozó kérdésed nem igazán értem. A hátizmokat tipikusan evezéssel és húzódzkodással szokták erősíteni.
2012. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hogy lehet hogy 15 lány vagy és egy derekad sincs?
2012. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi az,hogy egy derekam sincs?:D arra szokták mondani,h valakinek nincs dereka,ha nem formás,és épp az ellenkezője a darázsderéknak.Tehát nem homokóra alakom van,de csak a derekam miatt...az elsőnek köszönöm!!
2012. jún. 19. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a bajom, én mindenféle gyakorlatokat csinálok, de nem történik semmi... Elméletileg még "nőiesedni fogok", de könyörgöm mikor... Anyám ezt mondogatja, de lassan már nem hiszem... Szerintem alkati dolog, ez van megszívtuk...

15/L

2012. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul, én 15 évesen szintén nem voltam az a bombanő alkat. Túl vékony voltam, lapos fenékkel és egybe derékkal. Sokáig így is maradt, és csak 20 éves korom fölött nőiesedtem ki, akkor nőttek meg végleges méretére a melleim, kerekedett ki a fenekem, csípőm, és akkor lett derekam is. Mostanra szép homokóra alakom van. Szóval kitartás, még csak 15 éves vagy, még majdnem gyerek, tényleg rengeteget fog változni a tested.:)
2012. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!