Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyógyulófélben lévő anorexiás....

Gyógyulófélben lévő anorexiás. Szerintetek most milyen? (kép)

Figyelt kérdés

Helló! Már egy ideje gyógyulgatok, most épp nehéz időszakomat élem, eléggé elment az önbizalmam...hogy nézek most ki szerintetek? Mennyit kéne még hízzak?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!! :) (17/L)


[link]


[link]


2012. jún. 19. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, nagyon vékony vagy! Szerintem még egy 10kg simán elférne rajtad, hogy "egészséges" testalkatú legyél! De 5kg biztos!
2012. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hány kiló vagy és milyen magas?
2012. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már alakulsz, még egy 6-7 kg pluszt szedjél fel valahogy, és egészségesebben fogsz kinézni :) sok sikert hozzá!Sajnos én is bele estem az evészavar csapdájába 2 évvel ezelőtt, de már visszaszedtem 5 kg-ot, azért csak ennyit, mert nehezen hízok, de már azt mondják kezdek nőiesedni.Immunerősítőt is szedek (normaflore-t).
2012. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is anorexiás voltam de már 2éve tünetmentes.

Figyelj ez tényleg a beteges kategória,tudom én is voltam ebbe a helyzetbe tudom te nem így látod.

Egyél egy kicsivel többet mint szoktál szépen fokozatosan.5kiló tényleg magadra kell hogy erőltesd,ne játsz az életeddel hidd el nem jó móka.

21/L

2012. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jujj én nagyon jól érzem magam a bőrömben képzeld el, és egy betegségre nem vagyok irigy, és igenis szerintem a 10 kiló ha szépen egyenletesen elosztva felmenne, még simán egészséges testfelépítése lenne, egy 17 éves lányhoz képest, és remélem kérdező nem haragszol meg, de így még tényleg nagyon vékony vagy!
2012. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Előzőnek üzenem hogy menjen a fenébe,egy 10kg BŐVEN elfér rajta,nem lesz kövér tőle ne etesd már ezzel a hülyeséggel még a végén visszaesik!

Kérdező,hízzál még nyugodtan nagyon messze vagy te attól hogy kövér legyél,egyél amennyit csak tudsz,és jobbulást,kitartás!

2012. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocsi előző előttinek.
2012. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg egyébként tényleg nem jön le erről a képről, hogy milyen magas, szóval ha magas is akkor a 10 kg szerintem reális!
2012. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hátulról egész jó, elöl a medence csontod még nagyon kilátszik
2012. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 5kgos válaszadó.

Ez egy nagyon csúnya betegség.Én is épp annyit híztam,hogy ne legyek közvetlen élet veszélybe és azt tartom már 2 éve tünetmentesen,mert hát ebből teljesen megygógyulni nem lehet:( az agya mindig fogyás körül fog forogni,de nem szabad neki engedni!

Az 5kiló szerintem reális akkor még nagyon sovány leszel,de már nem kórosan.

Szúrkolok neked!:)

2012. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!