Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lenne az olyan átmenete...

Milyen lenne az olyan átmenetes haj, hogy felül világosabb, és alul sötétebb?

Figyelt kérdés

Ilyesmi csak fordítva: [link] pictures. Stylebistro.com/bg/Rachel+Bilson+Long+Hairstyles+Long+Center+jrZ-H-qh8Axl.jpg


Ha tudtok, linkeljetek képet!


2012. jún. 20. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. jún. 20. 08:52
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a legelső! (Mert nem úgy szeretném, h alul festeném be másra.)

Sötétebb barnára volt festve/színezve a hajam, és szeretném világosítani, hogy a tövénél már világosabb színezőt használok. Elég jól haladok, és most térnék át a sötétszőkére.

2012. jún. 20. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha, nekem is tetszik, én is szeretnék ilyet, csak még nem elég hosszú a hajam. Amúgy ombre hair a neve, keress rá így, biztos sok képet találsz majd.
2012. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma festettem ombre hajat :) (így hívják ezt a technikát)Szerintem a felül sötétebb, alul világosabb jobban néz ki mert természetesebb és nekem kevésbé tűnik úgy, mintha le lenne nőve. Véleményem szerint inkább olyat csináltass. Az enyém most nem annyira durván eltérő színekből van, hanem minél természetesebbet kértem így elsőre, de azért lehet látni a különbséget.
2012. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!