Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS. Elfelejtettem kontaktlenc...

SOS. Elfelejtettem kontaktlencsés flight pack-et venni, holnap utazom repülővel. Beleönthetem bármilyen kiürült pici flakonba a kontaktlencse folyadékot?

Figyelt kérdés
Van egy 50 millis kiürült kézfertőtlenítős tubusom, abba mehet? Természetesen alapos átmosás után. Csak 5 napra kell, ezért nem kell vészes mennyiség. De nem teszek kárt a folyadékban, ha ebbe öntöm bele?
2012. jún. 20. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Én véleményem az hogy ne, hiszen nem véletlenül árulnak külön hozzá tartót, ha bármilyen "műanyag" flakonban lehetne tárolni, akkor nem is árusítanának. Nos, ha nagyon sűrgős és ma már nem tudsz sehonnan se venni, akkor azt mondom egy próbát megér, ha ellepi a folyadék nem száradhat ki és nem rakódhat rá szennyező anyag. A helyedben én is így járnék el.
2012. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van tartó a kontaktlencséhez, nekem csak a 355 ml-es folyadékkal van gondom! Mivel csak kézipoggyászt viszek, és nem lesz feladandóm. Kézibe meg ugye csak 100 ml-ig lehet felvinni.
2012. jún. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!