Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá, ha buliban egy fehér kontaktlencsés srác rátok nyomulna :D?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megjön a fehér kontaktlencsém és csak a pupillám fog látszani(az a kis fekete) amúgy meg totál fehér lesz a szemem. Megijednétek vagy érdekesnek tartanátok? kort is

2012. márc. 3. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ilyen gót buliban/nippon shoxxon stb értékelném. mert oda alapból ilyen emberek járnak és nyilván ha odamennék (bár már nem járok) akkor ez bejönne. de egy sima buliban annyira nem tetszene.
2012. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajátos... :)

Kicsit Manson feeling, de függ attól is, hogy "tudod-e hordani".

2012. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sima buliba lehet frászt kapnék. Legalábbis elsőre biztos.

de persze lehet ez érdekes is:)

2012. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem kicsit megijednék... de aztán persze érdekesnek tartanám, dumcsiznék vele, és megkérdezném, h a saját szemszínét minek takargatja, amikor vallszeg az úgyis szebb...
2012. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te én őszintén elfutnék!
2012. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A frászt hoznád rám...
2012. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

NEJI?!!!!!!!!!! nagy ölelés :D :D

XXI. század, 1 nap híján 20 éves :P

2012. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jóhogy megijednék hirtelen. Utána elkönyvelném, hogy vagy nagy partyarc a gyerek, vagy humorizál, egyedül akkor akadnék ki, ha ő ezt mindennapi és elegáns viseletnek gondolná :D


Amúgy ebben semmi érdekes nincs :)

2012. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát ha jólnézel ki akkor nekem tetszene L 20
2012. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek fehér kontaktlencse? Ha farsangi bálba mész akkor oké, amúgy sima bulin én kiröhögnélek!
2012. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!