Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Mit gondoltok a...

Lányok, fiúk! Mit gondoltok a rövid hajról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ovális arcom van,és eddig hosszú hajam volt.Mindenki szerint nagyon megnyújtotta az arcom,ezért levágattam rövidre.Ilyesmire,ilyen bob frizura-szerűre:

[link]

Szinte ugyanezt képzeljétek el,csak csokibarnában.Sokak szerint ettől kislányosabb lettem,nem fiús,hanem lányos,ilyen játékos.:)

Nektek hogy tetszik?:/ :)

12/L



2012. jún. 22. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jól néz ki, nekem tetszik! :D Biztos jól áll neked.
2012. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

2 éve én is levágattam (ennél hosszabbra, de ilyen fazonra).

Megbántam, ezért most növesztem, pedig azt mondták, hogy sokkal jobban állt. De én hosszú haj párti vagyok.

2012. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaajj... annyira vágyom ilyen hajra. Csodás!!! Csak nekem nagyon lassan nő a hajam(tetszik a hosszú is), és már nem merem levágatni! pedig.... Hmmmm... most sírok! Nagyon jól néz ki ez a haj.
2012. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 3 évig volt ilyen a hajam, én 11 évesen vágattam le, de ahogy nőttem, egyre inkább nem illett hozzám, mert egy 15 éves lánynak már túl kislányos. De imádtam, mert kevés gond volt vele, és még jól is állt :)
2012. jún. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DDD97 ***** válasza:
Nemtudom, az ilyen hajról azt gndolom, hogy csak akkor jó, ha teljesen be van állítva, ki van vasalva, középen elválasztva, tehát ha felkelsz reggel akkor szerintme rossul néz ki..:) meg hát ha néha göndörödik a hajad az is hülyén néz ki.:)
2012. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nekem nincs középen elválasztva,mert a fodrász nem úgy csinálta,meg nem állna jól,és alapjában nekem egyenes hajam van...és sosem vasalom,délután megmosom,anyukám beszárítja kefével én meg megszárítom :-) Reggelenként jobban néz ki,mint mikor előtte nap megmosom,mert kicsit lelapul,és nincs harangfejem xd
2012. jún. 26. 15:42
 7/7 anonim válasza:

nagyon jó. nekem is ilyen volt csak már lenőtt. most kicsit akarok (fiúsat)


14L

2012. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!