Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid ujjú blúz alá hosszú...

Rövid ujjú blúz alá hosszú ujjú? Mit gondoltok egy ilyen összeállításról?

Figyelt kérdés

Van egy csinos fekete (inkább sötétszürke)-fehér kockás rövid ujjú blúzom. Szeretném még hordani mostanában, de elég hűvös van hozzá, ezért arra gondoltam egy sima fekete bolerót vennék alá, hogy a karom ne legyen szabadon és ne fázzon.


Szerintetek hogy nézhet ki? Hordhatom így vagy gáz lenne?


2011. nov. 8. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz,most amúgyis ez a réteges öltözködés a divat.szerintem olyan legyen az a felső amit aláveszel ami passzentos és egyszerű fekete,mert ha fodros ujja van vagy bő akkor bénán mutathat
2011. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Csak egy szimpla egyszerű fekete hosszú ujjú. Semmi minta, semmi fodor, semmi.

2011. nov. 8. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
En is szoktam igy jarni, es szerettem, mert se nem faztam hidegbe, se melegem nem volt. Es szerintem abszolut nem gaz. Ha neked teccik, akkor a tobbiek velemenyet hallgasd meg, de valaszd a sajatod, es hord az a cuccot, amit te akarsz... :)
2011. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!