Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném megtalálni a saját...

Szeretném megtalálni a saját stílusom ami jól áll, kivi lennék mit lehet belőlem kihozni külsőre. Merre keresgéljek, vagy hol van ilyenre lehetőségem? Anno voltak hasonló nyereményjátékok is.

Figyelt kérdés
szépség,átalakulás

2012. jún. 22. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami számít:

-Testalkatod, arctípusod. Ezek igazíthatod a frizurád, öltözködési stílusod, stb.


Nagyon sok designer mondja, hogy az igazán hozzánk illő stílust egy jó minőségű angol turkálóban fedezhetjük fel -komolyan, nézz utána, ha esetleg nem hiszed el. Nem utolsó sorban egy nagyon csinos ruhatárat hozhatunk össze fillérekből.


Milyen irányba akarsz változni? Nőies, vagy sportos inkább?


(Gondolom, hogy hölgy lehetsz. Ha fiú vagy, akkor csak annyi, hogy gondolom nem nőiesedni akarsz. :D)

2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ezekhez
2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Srác vagyok, és elegáns cuccok érdekelnek igazából! :) Nem az ilyen cicafiús cuccok :D angol turi ez jó ötlet :)
2012. jún. 22. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ez jó. Én is srác vagyok. Így jobban hiszel nekem. :D


Én is elegánsan-stílusosan öltözködöm. Tudod mennyi szuper ruhadarabot találtam angol turikban? Nagyon sokat. Pierre Carden zakó, Burton zakó (ezek mind 20-30 E felett vannak), Nextes ingek, -kabát, stb. És a többiek azt hiszik megvettem újonnan kisebb vagyonokért, mert újak. Én nem leszek hülye, hogy 100 ezreket adjak ki egy ruhatárért, ha ezt megtudom oldani kb 10 E Ft-ból. :D

2012. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!