Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ehhez hasonló tanulságo...

Tudtok ehhez hasonló tanulságos, elgondolkodtató monológokat, párbeszédeket, vagy saját véleményeket?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam, de remélem sok válasz érkezik. :)

Tudom elég hosszú ez a szöveg amit linkeltem viszont tényleg nagyon tanulságos, elgondolkodtató, érdemes mindenkinek elolvasni.

Tehát a kérésem az lenne, hogy ha tudtok még ilyen oldalakat akkor légyszíves osszátok meg velem. Vagy ha ti magatok szoktatok ilyeneken gondolkodni vagy ha ehhez hasonló beszélgetésekben volt már részetek akkor örülnék ha lejegyeznétek ide. Bármit tartalmazhat, nincs kategória. Ezt úgy értem, hogy bármi megfelelő nem húzok határokat, hogy csakis a szeretetről szóljon (példa rá amit linkeltem) hanem mindegy miről.

Vagy, ha tudok ilyen könyveket amik ehhez hasonlóak tartalmilag akkor leírhatnátok a szerzőjét, címét. :)

Köszönöm előre is.


2012. máj. 6. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolatok könyve.

Stendhal: A szerelemről

Aforizma gyűjtemény.

2012. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!