Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotós suliba hogy csináljam...

Fotós suliba hogy csináljam ezt meg?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fényképezőnk és szeretnék majd egyszer fotós lenne és fotós suliba jelentkezni csak el kell küldeni egy képet meg is van akit szeretnék majd fotózni csak azt nem tudom hogy milyen helyen fotózzam le ami különlegessé teszi mezőn vagy erdőben? és milyen ruhát adjak rá tanácstalan vagyok és hogy fessem ki nem jut eszembe semmi.. :/

2012. jún. 25. 11:25
 1/4 IgaziLulu121 válasza:
Én személy szerint szeretem azokat a képeket mikor pillangó van a kézen vagy legjobb az orron illetve persze ha ez nem megy igen menj el valami erdöbe patakhoz és ott is lehet. A smink legyen természetes de ne legyen túl halvány se, szerintem jól állna a sárga vagy zöld szemhéjfesték. A ruha meg lenge nyári színekben pompázó :) próbálkozz :)
2012. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bükki nemzeti parkba van egy szép vízesés, ott egy szép fehér nyári ruhában jól mutatna a modell :)
2012. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. a Fátyol-vízesésere gondolsz?


szerintem egy városi kép is szép lehet:)

nekem az ilyen képek tetszenek:

[link]


tóparton is kivitelezhető: [link]

de akár a lány kifelé is futhat a tóból:)


[link]

ez se lenne rossz,könnyen kivitelezhető csak egy játszótérre kell elmenetek , mondjuk itt a csaj ruhája nem teszik,de egy egyszerű lenge nyári fehér ruhával szerintem szép lenne:)

15l

2012. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előre látom, hogy le leszek pontozva, de sebaj.

Az ilyen feladatnak pont az a lényege, hogy a te eredeti ötleteidet és a tehetségedet lássák a képeken, nem valaki más ötletét a gyik.hu-ról pl. :D

De annyit megsúgok, hogy egy kép csak úgy lesz jó, ha a modellnek is természetes. Vele beszéld meg mit szeretne, mit érez magához közelinek, meg neked is látni kell. Meg ismerni a modellt is. Mert egy műkörmös, festett hajú, sminkelt cicababát nem szívesen fotóznék a természetben mókuskákkal, valahogy nem passzol, inkább egy mozgalmas városi környezet. Viszont arra sem kényszeríteném, hogy nulla sminkkel pózoljon, ha az nem ő.

Amúgy az ilyen pillangó meg nagy fű meg szellő dolog elég sablon és giccs, nem valószínű, hogy odalenne érte egy szakmai zsűri. (bár ha tudod, kik bírálják a képeket, nézd meg a portfóliójukat)

De ha nem muszáj portét vagy medellfotót küldeni, szerintem gondold át, az a legnehezebb és legalább annyi múlik a modellen is, mint rajtad, kockázatos.

Legyél kreatív, jó esetben nem csak pár napod maradt, bár lehet a nyomás éppen jót tesz neked, nem ismerlek. :D Csinálj rengeteg képet, és válogasd ki a legjobbakat. Ha a modelled türelmes fajta, kísérletezz több dologgal is. Aztán hajrá!

2012. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!